Четвер, 11 січня 2018 17:54

Аграрна партія вийде на акцію підтримки постраждалого фермера, справу якого затягує суд

На Миколаївщині суд навмисно «затягує» розгляд справи щодо розбійного нападу на фермера села Покровка Веселинівського району та незаконного заволодіння його транспортним засобом. Аграрна партія закликає всіх небайдужих долучитися до мирного зібрання на підтримку постраждалого, яка відбудеться 15 січня о 13:00 біля будівлі Арбузинського районного суду. А вже за годину після початку акції суд почне слухати справу.

 

Незважаючи на те, що чотирьох зловмисників було затримано через 4 дні після нападу та виявлено частину викрадених коштовностей, обрання міри запобіжного заходу досі не відбулося через постійний самовідвід суддів. Крім того, дія терміну утримання зловмисників під вартою скінчилася і зараз вони перебувають на свободі.

 

«Слідство встановило їхню вину, в прокуратурі справа була готова до розгляду суду ще 15 грудня. Але тільки 21 грудня її передають у Веселинівський районний суд, який розглядав справу протягом 5 днів знаючи, що 29 грудня термін утримання злодіїв під вартою закінчується. 26 грудня справу передають до Апеляційного суду Миколаївської області, а він у свою чергу передає справу у Вознесенський міськрайонний суд. Там суддя робить самовідвід і переносить справу на 28 грудня. Після 4 засідань Вознесенського суду 28 числа, під час яких кожен з суддів робив самовідвід, справа була передана до Арбузинського районного суду, а саме засідання призначене на наступний день. Коли ми приїхали до суду, то злочинців вже відпустили, адже не продовжили термін утримання під вартою, і засідання не відбулося», - розповідає хронологію судової тяганини постраждалий фермер Володимир Мартинович.

 

Наступне засідання щодо розгляду справи має відбутися 15 січня і фермер сподівається, що рішення суду буде на його користь, адже навіть ту частину грошей, яку вилучили у зловмисників, досі не повернули.

 

«Ніхто нічого не повертає, ні гроші, ні ювелірні вироби. В мене вкрали 150 тисяч гривень, 200 тисяч доларів та деякі сімейні цінності. З цього всього мені можуть повернути тільки 20 тисяч доларів, які були знайдені міліцією. Але навіть їх не віддають, адже говорять, що арешт з цих речей можна зняти лише у разі доказу вини зловмисників. Якщо суду не відбудеться, бандитам залишаться навіть ці гроші», - розповідає 58-річній фермер.

 

За його словами, судді не мали права постійно робити самовідводи. Про це також говорять адвокати постраждалого.

 

«Я в селі родився і виріс, працював у школі, був сільським головою, депутатом сільської та районної ради, в мене всі посади обрані людьми і люди мене знають. Ми сім’я, яка жила завжди чесно і достойно, і своїх дітей вчимо жити так. Ми допомагаємо і школі, і садочку, і лікарні. Через напад я осліп на одне око і навіть не знаю, чи відбудеться це правосуддя», - говорить Володимир Мартинович.  

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.