Вівторок, 18 серпня 2015 12:25

АГРАРНІЙ ПАРТІЇ В ОДЕСІ БУТИ!

На сьогодні не лише в Одеській області партійці активно розбудовують Аграрну Партію України. Долучились до цього процесу і безпосередньо – одесити. Минулої п’ятниці пройшла звітно-виборча конференція Одеської міської партійної організації Аграрної Партії України.
- Вже зараз  можу з впевненість відзначити, що Аграрна Партія на Одещині (як в області, так і в місті!) – це структурована, працездатна й оновлена організація. Нині відбувається новий поштовх для активізації, залучення та реєстрації нових партійних осередків і прийняття нових членів до партійних структур! – відкриваючи конференцію сказав голова Одеської обласної організації Аграрної Партії України, депутат Одеської обласної ради Василь Калашник. – Сучасний агропромисловий комплекс України - це вертикально інтегроване міжгалузеве об'єднання «від поля - до полиці магазину». Сьогодні практично не має такої виробничої сфери в місті Одеса, яку б не поєднував собою АПК - це і аграрне виробництво; і машинобудування та виробництво мінеральних добрив; і харчова та переробна промисловість; і заготівля, транспортування і зберігання сільгоспсировини; зовнішня і внутрішня торгівля; підготовка кадрів для АПК, будівництво для АПК, соціальна сфера…. І якщо врахувати, що продукцією агропромислового комплексу користується кожен українець, то в моєму розумінні Аграрна Партія України здійснює свою діяльність в інтересах усіх громадян України!2
То ж враховуючи такі серйозні показники Василь Калашник закликав своїх однопартійців активно долучатись до посилення іміджу та політичного впливу Аграрної Партії безпосередньо в місті Одеса, для того аби успішно виконати поставлене завдання - увійти у трійку політичних лідерів на виборах до Верховної Ради України та отримати більшість на місцевих виборах на території всіх рад, включаючи Одеську міську раду.
- Аграрний сектор – це оптимальний локомотив для української економіки найближчих десятиліть, наразі ж бо ми використовуємо незначну частину його можливостей. Якщо їх задіяти, створити належні умови для роботи аграріїв та представників переробних підприємств, більшість яких розташована саме в місті Одеса, в тому числі на законодавчому рівні, то будуть і робочі місця, і наповнення бюджету, а відтак і ресурси для вирішення проблем у соціальній сфері – констатував Василь Калашник.
5Одноголосним рішення членів Одеської міської партійної організації Аграрної Партії України новим головою обрано Тетяну Миколаївну Погребну, члена виконкому Одеської обласної організації Аграрної Партії України, кавалера Ордену Княгині Ольги ІІІ ступеня.3
- Я щиро дякую колегам-партійцям за таку високу довіру! І в свою чергу відзначу, що мій вибір Аграрної Партії України теж не був випадковим. По-перше мені надзвичайно імпонує принцип побудови партії знизу- до верху. Аграрна Партія України не є ні чиїм політичним проектом, не обслуговує жодні олігархічні інтереси. Членами партії є успішні керівники, менеджери, вчені, активні трудівники села, підприємств харчової та переробної промисловості, представники торгівлі, підприємці, яких об'єднує єдність поглядів - побудова сильної держави через створення потужної ефективної економіки, тобто «Економіка визначає політику і забезпечує добробут громадян» - відзначила Тетяна Погребна, голова Одеської міської партійної організації Аграрної Партії України. - По-друге: потужний агропромисловий потенціал України, який при правильній державній економічній політиці може в короткі терміни значно збільшити зростання ВВП, сприяти наповненню бюджету, збільшити експортний потенціал країни і відповідно зміцнити національну валюту, створити нові робочі місця, нагодувати цивільне населення та армію якісними продуктами харчування за доступними цінами!
В рамках звітно-виборчої конференції Одеської міської партійної організації Аграрної Партії України було вручено квитки новим членам партії, серед яких чимало представників науки, освіти та що дуже приємно і молодого покоління одеситів.
6Підсумовуючи зібрання та визначивши основні напрямки першочергової роботи по розбудові партії в місті Одеса Тетяна Миколаївна звернулась до усіх учасників міської партійної конференції з такими словами:
- Ми живемо з Вами на своїй рідній землі і це наша Батьківщина. Ми хочемо щоб вона стала кращою, щоб ми були щасливими у своїй країні, щоб ми і майбутні покоління пишалися тим що є громадянами України. Так давайте ж це зробимо! Нашому поколінню дісталася не легка місія пройти шлях становлення нової незалежної державності України. Впевнена у нас це вийде, якщо подолаємо в собі стан апатії та пасивності! Давайте проявляти активну громадянську позицію та об’єднуватись у створенні нової, незалежної та успішної України!

 

 

 

 

 

 

 

 

  Прес-служба Одеської обласної партійної організації Аграрної Партії України

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.