П'ятниця, 30 березня 2018 18:01

Білозерська районна організація отримала нового керівника

Аграрна партія на Херсонщині продовжує укріплювати позиції. Білозерська районна партійна організація отримала нового голову та керівні органи.

Одноголосно на звітно-виборній конференції на посаду голови підтримано кандидатуру аграрія, члена партії Івана Вдовиченко.

Дякуючи делегатам конференції та запрошеним, новопризначений очільник зазначив, що перед ним стоїть важливе завдання – розбудувати районну організацію, збільшити у рази кількість первинних осередків та поповнити ряди партії новими членами.

«Попереду нашу районну команду очікує відповідальна робота, адже маємо чітко сформульовані цілі та завдання, які мають бути виконані. Будемо працювати за принципом: обіцяли – зробили. Адже люди бажають бачити реальні результати діяльності партії та відчувати, що ми працюємо для людей», - наголосив Іван Вдовиченко, додав, що він цінує надану довіру однопартійців та зробить усе, щоб її виправдати.

Привітав новий керівний склад голова Херсонської обласної організації Аграрної партії Микола Халупенко. Він висловив впевненість, що з такою потужною командою, успіх буде досягнуто, а всі цілі реалізовано в життя.

«Наше спільне завдання - втілювати в життя і доносити до людей програму Аграрної партії, як єдиний вірний шлях задля розвитку нашої крани. Тільки разом ми зможемо зберегти найкраще, збудувати найдорожче та посіяти майбутнє», – наголосив Микола Халупенко та в урочистій обстановці вручив голові районної організації партійний квиток, побажав йому плідної праці на благо Херсонщини та України в цілому.

З його слів, діяльність кожної районної організації повинна сприяти зростанню авторитету Партії, завоюванню довіри у населення – попереду вибори парламентські та президентські вибори.

«Сьогодні необхідна активізація діяльності партійного активу на всіх напрямках, підсилення організаційно-партійної, налагодження зворотного зв'язку з населенням через максимальне використання засобів масової інформації, взаємодія з лідерами громадської думки, широке залучення молоді. Адже змінити владу можна лише через політичні партії», – сказав голова обласної організації.

Підтримав таку позицію і його заступник, Герой України, двічі Герой Соціалістичної Праці Дмитро Моторний, який висловив впевненість, що спільними зусиллями, практичними діями партійних осередків і кожного партійця зокрема, ми матимемо гідні результати.

Окрім зміни керівного складу на конференції розглянули й низку інших питань, які стосувались розбудови районної організації.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.