Понеділок, 19 грудня 2016 12:34

Чергове рейдерське захоплення в Кіровоградській області

Як стало відомо з поінформованих джерел, суддею Дніпропетровського   адміністративного суду Індустріального району м. Дніпра Волощуком Євгенієм Валерійовичем 28 листопада 2016 року було винесено, на думку Гайдука І.О., завідомо неправомірне рішення (справа  202/6893/16-ц від 07.11.2016р.) про стягнення з ПСП «Гайдук» 20 млн грн. на підставі заяви та розписки приватної особи, яка ніяких  виробничих та торгівельних стосунків з ПСП «Гайдук» не мала.

Керівник господарства «Гайдук» Ігор Олексійович заявив, що із заявником позову господарство взагалі ніяких відносин не мало, тому і боргу перед ним ніякого немає і бути не може.

Цього виявилося недостатньо і в суді з’являється нова позовна заява про стягнення на користь приватної особи 100% статутного капіталу ПСП «Гайдук».            

Коли фермерам з Бобринецького району стало відомо про цю ситуацію з фермерським господарством з Долинського району, вони в один голос заявили, що це точна копія рейдерського захвату, який відбувався у Бобринецькому районі 28 грудня 2015 року, що і стало поштовхом для створення загону самозахисту фермерів.

На цю ганебну подію миттєво відгукнулися Бобринецькі фермери на чолі з  першим заступником голови Кіровоградської обласної партійної організації Аграрної партії Крутьком Юрієм Миколайовичем. Колеги-фермери  поїхали до Долинського району  з метою підтримки місцевих фермерів, які  16 грудня 2016 року, зібралися у районній раді, щоб захистити свого колегу, який, до речі, є депутатом районної ради від Аграрної партії. 

5 коментарі

 • Коментувати Мар’яна Поляруша Середа, 08 лютого 2017 23:19 Автор Мар’яна Поляруша

  Питання до Крутька Юрія Миколайовича: Юрій Миколайович, скажіть будь-ласка, скільком малим фермерам кіровоградчини Ви допомогли захистити свою орендовану землю від захватів під патронатом прокуратур, корумпованих райдержадміністрацій, облземуправління, крупних господарств накштал Гуйдуків, та інших?..... Як Ви допомогли одноосібникам, у яких гектар 27 батьківських паїв, щоб вони вижили? Може Ви внесли ряд законопоєктів, які б зрівняли у правах крупних землевласників та малих - пільговий НДС, пільгові кредити, пільгові міндобрива, дизпаливо, допомога в придбані техніки, захистили від корумпованої влади, Гайдуків))))) ЩО ви ЗРОБИЛИ?!!!!
  А тут вони підняли шум за якогось там Гайдука!!!!!!!!!!!!!! Тай хр...н з НИМ!!!!!
  Нічого, прийде час - за все відповісте Крутьки Юрії, Гайдуки, Петренки, Середенки і Порошенки))))
  Зброя у НАС вже є в достатку - пустим вам крові всім)))))) Зробили партію свою багатії - Аграрна партія

 • Коментувати Демян Бідний Середа, 08 лютого 2017 23:02 Автор Демян Бідний

  ОГО!!!! "На цю ганебну подію миттєво відгукнулися Бобринецькі фермери".... пишуть в цій статі... Та ці бобринецькі фермири мало чим відрізняються від тих рейдерів, що Гайдука нагнули, вони самі подібними способами землю у слабших і менших фермерів свого району забирали сотнями гектарами.... Не смішіть людей цими лейбами бобринецькими. Вони тільки шкодують, що не вони зїли Гайдуків)))) І думають - "слава Богу що не мене Коломоя нагнув", хотя скоро і до них доберуться...

 • Коментувати Анатолій Середа, 08 лютого 2017 22:12 Автор Анатолій

  в якому плані визнав позов? Гайдук визнав? З тої зсилки цього не видно... А ви часом не знаєте продовження цієї історії???? Що там зараз в реальності з господарством ПП Гайдук? забрали його?

 • Коментувати Марк Захарович Рібенштейн Середа, 08 лютого 2017 22:03 Автор Марк Захарович Рібенштейн

  Ну! І чим ця історія закінчилась????? Аграрна партія спасла бідного фермера від Коломойського??!!!
  Відзвітуйте народу Аграрна партія!!!! Що ви дармоїди зробили, щоб спасти Гайдука бідолаху?
  Хотя, той самий Гайдук, в свій час, так само забирав землю в малих фермерів.......
  Собакі, собача с.....
  Коломоя молодець

 • Коментувати Богдан Вівторок, 27 грудня 2016 12:17 Автор Богдан

  Він фактично визнав позов. Читайте першоджерело http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/63050978

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.