Четвер, 17 вересня 2015 14:05

ДЕПУТАТИ ОБЛАСНОЇ РАДИ ПІДТРИМАЛИ ЗВЕРНЕННЯ АГРАРІЇВ

Сьогодні на сесії обласної ради депутати Черкаської обласної ради підтримали звернення голови ЧРО "Аграрна партія України" Наталії Старікової щодо необхідності подовжити мораторій на продаж земель сільгосппризначення.

Аграрії вимагають припинити спекуляції навколо ринку землі, аргументуючи, що використання ринку землі, як одного з інструментів наповнення бюджету, неприпустимо. Земельна реформа повинна сприяти раціональному... використанню всіх природних ресурсів, що беруть участь у господарських процесах. У зверненні Аграрної Партії України з приводу земельної реформи до керівництва країни йдеться: «Головним завданням держави має стати збереження, ефективне використання і покращення родючості українських чорноземів. Адже вони – одне зі стратегічних наших багатств», - наголошують аграрії. Запровадження ринкового обігу сільськогосподарських земель можливе лише після всеукраїнського обговорення його етапів – аж до можливого винесення цих питань на референдум".

На наше переконання, слід обмежити максимальну площу земель, що можуть перебувати у володінні однієї родини, та заборонити продаж землі іноземцям. До реалізації перелічених кроків зняття мораторію на купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення є недопустимим, -коментує Наталія Старікова. - Аграрна партія України закликає інших учасників політичного процесу уникати спекуляцій на тему землі, особливо у виборчий період.

Тему спекуляцій навколо земельних питань, необхідності перш, ніж проводити реформу децентралізації, внести необхідні зміни до законодавства піднімає у відкритому листі до Президента України Петра Порошенка й інший аграрій, учасник проголошення Незалежності України, депутат України першого скликання, а зараз депутат обласної ради Віталій Полях. Зокрема, він закликає керманича країни нарешті "розмежувати політику й бізнес", "виконати обіцянки" та скористатися можливістю "увійти в історію як Президент-реформатор".

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.