П'ятниця, 09 жовтня 2015 14:53

Добрі вчинки набагато красномовніше будь-яких обіцянок

Аграрна партія України не має у своїх лавах олігархів та товстосумів. Голові Аграрної партії України Скоцику В.Є., не раз доводилось відмовлятись від пропозицій фінансувати партію від людей, які через свої «вливання» хотіли контролювати склад і дії партії. Тому Аграрна партія України не володіє тими фінансовими та адміністративними ресурсами, якими оперують інші партії. Ми маємо спиратись на плоди наполегливої праці працівників аграрної галузі та благодійну допомогу прихильників програми Аграрної партії України.
Ось небайдужі та працьовиті люди і запропонували благодійну допомогу дитячим закладам, медичним установам та багатодітним сім'ям міста Ніжина, близько 19 тон картоплі нового врожаю.
Ніжинська міська партійна організація Аграрної партії України (голова Дробот А.А.) надала цю благодійну допомогу міській лікарні, 14-ти дитячим садочкам та  багатодітним родинам. До речі ця благодійна допомога надійшла Ніжинським закладам дуже вчасно, бо запаси минулорічного врожаю закінчились, а поповнення врожаю цього року ще не надходило.
Цей приклад співпраці села з містом яскраво свідчить про те, що без підтримки сільського виробника і мешканці міст не відчують покращення свого добробуту. Тож закликаємо і надалі єднатись мешканців села та міста навколо Аграрної партії України задля побудови заможної та квітучої України!

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.