П'ятниця, 08 вересня 2017 13:17

Едуард Зейналов взяв участь в засіданні виконкому Кіровоградської обласної організації Аграрної партії

Вчора, 8 вересня 2017 року, відбулося розширене засідання виконкому Кіровоградської обласної організації Аграрної партії України, в якому взяв участь член Президії партії Едуард Зейналов.

 

Голова Кіровоградської обласної партійної організації АПУ Сергій Таровик поінформував присутніх про результати роботи за останні три місяці. Він відзначив, що за цей час збільшилась кількість первинних партійних організацій та членів партії, що дає можливість активніше працювати на виборах. Свідченням цього є результати останніх виборів у Ганнівську ОТГ Новоукраїнського району та В. Северинівську ОТГ Кіровоградського району. Наразі завдання ускладнюється, бо у жовтні 2017 року вибори відбудуться у шести територіальних громадах Кіровоградщини — тому головним питанням порядку денного було обговорення з керівниками районів участі обласної організації в майбутніх виборах.

 

Великий інтерес присутніх викликала інформація першого заступника голови Кіровоградської обласної організації АПУ, голови ГС «Аграрна самооборона України» Юрія Крутька. Позитивним є те, що за прикладом нашої області аналогічні громадські спілки створені у Сумській, Миколаївській, Вінницькій та Київській областях. Організаційну та методичну допомогу у цих процесах надавали Юрій Крутько та його заступник Андрій Жила.

 

Розмова на виконкомі вийшла плідною та конструктивною.

 

c3331a74f85b86e4bc44ba11db6eab02_DSC06712-695.jpg

 

Едуард Зейналов відзначив злагоджену командну роботу обласної партійної організації, зокрема активну участь у виборах до ОТГ і висловив сподівання, що майбутні вибори, що відбудуться 29 жовтня 2017 року і матимуть позитивну динаміку. Одночасно звернув увагу голів міських партійних організацій міст обласного підпорядкування на недостатню організаційну роботу по розширенню кількості первинних партійних організацій і пообіцяв сприяти цьому процесу.

 

Едуард Зейналов поділився з присутніми своїми думками про ситуацію, що склалася у державі та зазначив, що Україна потребує системних змін.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.