Понеділок, 15 січня 2018 17:21

Голова Бершадської районної ради взяв участь у фольклорному фестивалі

На минулих вихідних на території історико-культурного заповідника «Буша», що в Ямпільському районі, відбувся фольклорний фестиваль "Різдво у Буші".

 

Голова Бершадської районної ради, депутат від Аграрної партії Михайло Бурлака у складі офіційної делегації з Бершадщини взяв участь у мистецькому проекті. Михайло Бурлака розповів, що бершадчани взяли активну участь у фольклорному фестивалі.

 

Офіційний сайт Бершадської районної ради повідомляє: "На мистецькому проекті було презентовано святкову виставку «Різдвяне диво», на якій було представлено роботи народних умільців Бершадщини: художників Сірика Олександра та Мазуренка Сергія, майстрині по виготовленню ляльки-мотанки Притули Оксани, гончарів Горнича Миколи, Понька Олексія. А також було презентовано ткацтво та килимарство Бершадщини з приватних колекцій жителів міста та району.

 

Віншуванням від Бершадського району різдв’яними щедрівками з святкової сцени вітав народний аматорський фольклорний колектив «П’ятківчанка» П’ятківського сільського будинку культури.


На виставково-обрядовому фестивалі були представлені обряди зимових свят – Різдва, Маланки, Василя, Водохреща, традиційні «Світлиці» з вертепами та дідухами, майстер-класи з гончарства, лозоплетіння, вишивки та ткацтва. Гості свята мали можливість оглянути виставку народного мистецтва «З Різдвом Христовим», концерт за участі народних колективів Вінниччини, а також відвідати ярмарок виробів місцевих майстрів.

 

бурлака_7.jpg


За словами Михайла Бурлаки, вшанування народних традицій лежить в основі патріотичного виховання молоді та збереження генитичного коду нації.


"Такі свята надихають, вони вкотре нагадують нам, що ми маємо багату історію, і нам є чим пишатися", - говорить депутат-аграрії.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.