Понеділок, 05 вересня 2016 12:27

Голова Рівненської обласної організації Аграрної партії отримав подяку за благодійність

З нагоди свята Першого дзвоника активіст Рівненської обласної організації Аграрної партії України Микола Панащук відвідав школу села Верхівськ Рівненського району. Микола Васильович привітав школярів та вчителів з Днем знань, подарував книги для шкільної бібліотеки та передав вітання з нагоди свята від голови Рівненської обласної організації Аграрної партії України Юрія Супрунюка.

 

Директор Верхівської НВК «Школа-сад» Оксана Ткачук щиро подякувала аграріям за постійну підтримку їх навчального закладу та передала подяку голові Рівненської обласної організації Аграрної партії Юрію Супрунюку.

 

- Ми щиро вдячні Юрію Павловичу за звукопідсилювальну апаратуру, яку він подарував нашій школі. І з нагоди свята Першого дзвоника ми хочемо передати йому подяку «За надану допомогу у зміцненні матеріально-технічної бази Верхівської НВК «Школа-сад».

1 коментар

  • Коментувати Микола Четвер, 08 вересня 2016 11:25 Автор Микола

    Вітаю! Це лише грамота, таких багато дають не лише в Рівненській області головам та членам партії... тому питання друге виникає: чому пишуть здебільшого про Рівненщину?Де інші області? Маю інформацію що працюють вони теж багато...

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.