Понеділок, 03 жовтня 2016 14:18

Кандидати підтримані Аграрною партією перемогли на виборах старост у Білокуракинській територіальній громаді

На виборах старост в об’єднаній Білокуракинській територіальній громаді на Луганщині 2 жовтня перемогу отримали 8 із 11 кандидатів, яких підтримувала Аграрна партія України. Загалом у громаді обрано 13 старост. Таким чином, представники Аграрної партії становитимуть серед них більшість.

 

«Хоча офіційного висування кандидатів на з’їзді партії не було і наші кандидати йшли як самовисуванці, вони належать до нашої команди і виконуватимуть програму партії. Аграрна партія підтримувала їхню кампанію, вела агітацію за них. І, як бачимо, успішно», - підкреслив голова Білокуракинської районної організації партії Сергій Косяченко.

 

Серед новообраних старост – люди, що мають авторитет у своїх громадах. Переважно це аграрії, працівники колишніх місцевих рад. Зокрема, досвідчений спеціаліст із землевпорядкування, член Аграрної партії України Анатолій Оселедько, агроном Олексій Застава та фахівець із лісового господарства Володимир Лавренко.

 

«Ми запропонували виборцям досвідчених людей. Вони не зі шкільної лави прийшли, це професіонали, яким довіряють громади. Кожен наш кандидат має розроблені програми дій. У першу чергу старости вирішуватимуть питання бюджету. У нас сільськогосподарський район, де бюджет формується на 90% завдяки сільському господарству», - підкреслив Сергій Косяченко.

 

Крім того, за його словами, одна з проблем району, яка потребує вирішення, - це неповноцінне й неефективне використання землі.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.