П'ятниця, 14 грудня 2018 10:24

Молодіжне крило Аграрної партії Чернігівщини запрошує в команду ініціативну молодь

Ми завжди пам’ятаємо слова, висловлені ще на початку XX століття В’ячеславом Липинським: «Ніхто нам не збудує держави, коли ми самі її собі не збудуємо». Тож починаємо з себе!

НАША МІСІЯ:

  • Саме молодь має здійснювати подальші перетворення в Україні, якщо ми дійсно прагнемо бути громадянами успішної країни.
  • Сучасна молодь має великий потенціал, запал та енергію, які саме у молодому віці потрібно спрямувати у правильне русло — формування особистості, розбудову суспільства, формування молодого політикуму.
  • Молодь — це майбутнє держави, тому сьогодні ми маємо створити чітку стратегію виховання молодого покоління, формування його світогляду.

НАШІ ЗАВДАННЯ:

                   Докласти максимум зусиль для реалізації та формування молодіжної політики.

                   Ми прагнемо, щоб молоді громадяни мали реальні можливості для самореалізації, жили та будували в Україні своє майбутнє, розвивали державу і прославляли нашу націю.

                   Надважливо – максимально активізувати молодь на розбудову власної країни.

НАШІ ПЕРШОЧЕРГОВІ КРОКИ:

ü      Захищати права, лобіювати інтереси молоді в містах і селах, впливати на зростання добробуту громади та країни.

ü      Підготувати молодих лідерів та отримати політичний досвід.

ü      Організація культурно-освітніх заходів та збереження традицій.

ü      Розвиток спорту, туризму, пропагування здорового способу життя.

ü      Благодійництво як крок до формування толерантного суспільства.

ü      Запозичення міжнародного досвіду та втілення кращих світових практик.

НАШІ НАПРЯМКИ:

1) Громадська активність. Наша пріоритетна ціль – іти до влади, ставати депутатами різних рівнів, будувати успішну і заможну Україну!

2) Законодавчі ініціативи. При Аграрній партії функціонують консультативно-дорадчі органи – Ради, які уже напрацьовують програми та законодавчі ініціативи. Молодь має розробити ґрунтовні законодавчі напрацювання у галузі молодіжної політики.

3) Реалізація проектів. Це реалізація добрих справ у вашій громаді, місті, селі. Ми визначили відповідальних молодих активістів за такі напрямки – екологічний, спортивний, благодійний, освітній та культурний. Замість пустих розмов з телеекранів – ми робимо конкретні справи.

Не чекайте завтра! Приєднуйтесь до команди Молодіжного крила Аграрної партії Чернігівщини. Разом ми отримаємо безцінний досвід командної роботи!

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.