Четвер, 03 серпня 2017 12:56

На Чернігівщині аграрії власними зусиллями відроджують село

Кожен громадянин країни, області, кожне село, селище й місто потребують на увагу й постійний його розвиток.

 

Депутати ж, в свою чергу, мають піклуватися про своїх виборців та відстоювати їхні права. В Куликівському районі депутати всіх рівнів, які обиралися на місцевих виборах в 2015 році від Аграрної партії поступово, крок за кроком, намагаються зробити життя в районі кращим й безпечнішим.

 

Нещодавно розпочались роботи по розчищенню ставка Близниці, що в центрі Дроздівки Куликівського району на Чернігівщині.

 

Проектну документацію виготовлено за кошти Дроздівської сільської ради, а робота підрядної організації, яка розчищає водойму, фінансується Обласним екологічним фондом за сприяння заступника голови Чернігівської обласної ради Арсена Дідура та депутата обл.ради фракції Аграрної партії Віктора Труша.

 

Але на цьому робота по відродженню села не завершується, адже у парку буде створено зону відпочинку й за їх матеріальної підтримки в селі з’явилася найкраща автобусна зупинка.

 

Значний матеріальний внесок на розвиток та благоустрій Дроздівки отримали мешканці села від депутата-аграрія Віктора Труша.

 

А завдяки матеріальній підтримці Арсена Володимировича в селі було розпочато прокладання водогону: виділено перші кошти на копання траншей на підведення води у школу та дитячий садок. Також з’єднано по колу дві водонапірні башти, що дозволили дроздівцям прокладати водогін по інших вулицях села.

 

Всі жителі Дроздівки з нетерпінням очікують вагомих змін села. Але вони не сидять склавши руки, а активно долучаються до відродження своєї малої батьківщини, своєї рідної землі…

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.