Четвер, 23 червня 2016 15:29

На Кіровоградщині у мера Бобринця підпалили авто

22 червня близько першої години ночі у Бобринці, у дворі міського голови Бобринецької об’єднаної територіальної громади Валерія Сніжка пролунав вибух. Вибігши на вулицю, господар побачив свій палаючий автомобіль («Фольксваген–Поло» 2012 р.в.).

Про цей інцидент повідомив голова Бобринецької районної організації Аграрної партії, депутат Бобринецької районної ради Юрій Крутько.

DSC03351За його словами, пожежники прибули на місце події через 5 хвилин. Підпалений, імовірно за допомогою бензину, автомобіль врятувати не вдалось. Але пожежники зуміли захистити від вогню сусідній житловий будинок із ввідним газопроводом у трьох метрах неподалік.

Підпал авто сам Валерій Сніжко пов’язує зі своєю професійною діяльністю. Його обрали головою Бобринецької громади 25 жовтня 2015 року. Це була перша в Кіровоградській області об’єднана територіальна міська громада. Новообраний мер зайняв принципову позицію щодо повноцінної сплати податків до місцевого бюджету всіма підприємцями.

DSC03357«Очевидно, це сподобалось не всім, але мене такими брудними методами не налякати. І я далі буду служити не олігархам, а громаді», - зазначив Валерій Сніжко в інтерв’ю кіровоградському телебаченню.

Депутати-аграрії Бобринецької районної та міської рад висловили свою підтримку меру. Також вони закликали поліцію провести об’єктивне розслідування інциденту і повідомити про результати громадськість.

Нагадаємо, це вже третій підпал автомобіля в області при аналогічних обставинах. Навесні відбувся підпал автомобіля Сергія Таровика - голови Кіровоградської обласної організації Аграрної партії, депутата Кіровоградської районної ради, керівника ПП «Шанс». Пізніше аналогічна ситуація відбулась у фермера з села Цвітне Олександрівського району. Жодних результатів розслідування поліція досі не повідомила.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.