П'ятниця, 29 грудня 2017 19:29

На Одещині в Мологівській ОТГ Аграрна партія заручилась понад 14,% підтримки виборців

За попередніми даними, на виборах в Мологівську ОТГ, що на Одещині, Аграрна партія отримала 14,1% підтримки виборців та 11,5% від загальної кількості мандатів. Загалом вибори проходили в 2 об’єднаних громадах – в Мологівській (Білгород-Дністровського району) та Таїровській (Овідіопольського району).

 

На виборах до Мологівської ОТГ від Аграрної партії було висунуто 25 кандидатів, за них проголосували 652 виборця з 4630 – це 14,1% підтримки. З 26 обраних депутатів представників аграріїв налічується троє. Ще 16 депутатів в цій громаді мають «Батьківщина», 3 депутати - «Наш край» і 4 самовисуванці.

 

Якщо результати по першій громаді оголошено і всі політичні сили їх сприйняли як остаточні, то боротьба за владу в Таїровській ОТГ триває і набирає ще більш потужних обертів – територіальна виборча комісія нещодавно визнала недійсними вибори на одній з дільниць. На жаль, вибори не завжди є чесними, порядними і законними. До сих пір там не має остаточних результатів голосування.

 

«Роботу на місцях необхідно активно продовжувати для посилення ролі Аграрної партії. Бо поки що вибори в Україні — це не панацея і не політична філософія, а лише соціальний механізм із доволі обмеженими можливостями. А ми прагнемо змінити цей принцип», - говорить Василь Калашник.

 

Сьогодні в Одеській області Аграрну партію представляють 15 депутатів міських рад, 95 – районних, 140 депутатів сільських та селищних рад, 20 сільських голів , 1 голова міської ради та 3 голови районної ради.  

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.