Четвер, 01 березня 2018 14:45

Не словом, а ділом

На Херсонщині триває процес децентралізації, створюються нові об’єднані територіальні громади, в той час, як в новостворених, обранці від Аграрної партії напружено працюють та реалізують низку проектів для розвитку сіл.

Активна робота ведеться групою депутатів від Аграрної партії Григорівської сільської ради Присиваської ОТГ (Чаплинський район).
Депутат від Аграрної партії, приватний підприємець Мєзєнцева Майя Олександрівна на посаді рік. Відповідальна за Округ №20 (с. Строганівка).
Попри її недовгий час роботи, перелік позитиву вийшов чималий. І дійсно, в селі зроблено багато корисного і потрібного для людей та забезпечення їх життєдіяльності.
Основа роботи – постійна співпраця з мешканцями, сприяння благоустрою на виборчому окрузі, організація і проведення свят для всієї родини. 
За рік вже помітні значні зрушення у наведенні належного порядку в населеному пункті. 
А саме: виділено кошти на ремонт асфальтного покриття, надано шифер для здійснення ремонту даху дитячого садка, в будівлі церкви та лікарні замінено двері, в школі для енергозбереження встановлено склопакети, також надана фінансова допомога на встановлення огорожі навколо лікарні. 

р4

Опікується депутат не лише питаннями благоустрою, а й соціальними.
В рамках реалізації соцпроектів на постійній основі надається матеріальна допомога громадським організаціям: Фонд «Альянс», «Фонд допомоги інвалідам». 
Депутат також постійно долучається до різних заходів: взяла участь у святкуванні с. Строганівка, долучилась до організації проведення Дня працівників сільського господарства, Свята на Покрову. Не оминула нагодою вшанувати захисників Вітчизни. Не полишила своєю увагою привітати дітей на 1 червня та 1 вересня. Для малечі села на підприємництві депутата проведена екскурсія, де вони отримали не тільки яскраві враження, а й подарунки. 
Важливим напрямком роботи Мєзєнцевої Майї є благодійницька діяльність і допомога воїнам АТО. Депутат допомагає Благодійному Фонду «Надія Чаплинки», який об’єднав небайдужих меценатів, політиків, фермерів навколо ідеї надання воїнам АТО гуманітарної допомоги. 
Благоустрій на виборчому окрузі, допомога воїнам АТО, турбота про підростаюче покоління, постійна співпраця з громадою, контроль за діями місцевої влади – основа діяльності Майї Олександрівни. 
На її думку, щоб ефективно працювати депутати повинні знати про проблеми, з якими стикаються мешканці територіальної громади у повсякденному житті. Тому разом із колегами від Аграрної партії вони постійно спілкуються з мешканцями різних вулиць та за розглядом пропозицій і звернень виборців, вживають заходи щодо їх вирішення на сесіях Григорівської сільради Присиваської ОТГ.
Ну що ж, можна сказати лише одне – депутати від Аграрної партії виконують свої зобов’язання перед виборцями, не словом, а ділом!

 

Галерея зображень:

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.