Понеділок, 10 серпня 2015 18:30

Нове виборче законодавство ставить найвищі вимоги до майбутніх переможців перегонів

Новий закон «Про місцеві вибори» ускладнює виборчі перегони для тих партій, які сьогодні не представлені у владі. Але структура та організація Аграрної партії України забезпечує міцний фундамент для перемоги у виборах.

Про це йшлося на зборах Київської обласної організації Аграрної партії України, які відбулися 8-го серпня у штабі обласної організації. Участь у заході взяли представники практично усіх районів та крупних міст області, а також, громадські та політичні активісти.

image 10 08 15 12 26 3

«Затверджений Президентом закон «Про місцеві вибори» прописаний таким чином, щоб «законсервувати» у владі ті партії, які сьогодні її формують, - зауважив Денис Марчук, заступник голови Київської обласної організації Аграрної партії України. – Тому виборчі перегони будуть дуже складними. Але Агарна партія України вибудувана «знизу» до «верху» і на будь якому рівні організації успіх чи невдача нашої партії не залежить цілком і остаточно від одного-єдиного  лідера. Саме ці фактори дають нам найбільше шансів на перемогу у виборах і зміцнюють нашу впевненість в успіху».

Більша частина заходу була присвячена обговоренню особливостей нового закону, а також, організації роботи партії в містах та районах області.

Головним підсумком зборів стало рішення прискорити створення виборчих штабів на місцях, розробка попередньої стратегії виборчого процесу і, що не менш важливо, налагодження особистих зв’язків між активістами. 

 

image 10 08 15 12 26image 10 08 15 12 26 11

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.