П'ятниця, 15 квітня 2016 16:29

Нові завдання для партійців Полтавщини

Побудова місцевої виборчої кампанії, головні складові її ефективності, сучасні масові політичні комунікації та інформаційна діяльність, організація роботи виборчого штабу та мажоритарного кандидата з представниками місцевих мас-медія -  ось основні теми семінару для представників виборчих штабів від Аграрної партії України, який  відбувся учора у Полтаві.

Навчання проводили досвідчені тренери Михайло Городок та Юрій Громовський, за плечима яких більше 20 виборчих кампаній та величезний досвід роботи з політичними партіями над зміцнення їхньої структури. Вони представники Міжнародного республіканського інституту, що був заснований у квітні 1983 року як неприбуткова та непартійна організація,яка працює  над утвердженням свободи і демократії в усьому світі, допомагаючи політичним партіям діяти більш конкретно та відповідально.

 Слухачами семінару стали найбільш ініціативні та активні партійці, які на минулих виборах до місцевих рад працювали у виборчих штабах. Для кожного з них було цікаво послухати про актуальні технології роботи з електоратом, основи партійної діяльності у регіоні, проектний підхід до політичних кампаній. У дружній атмосфері учасники мали можливість обговорити  типові помилки під час проведення виборчої кампанії, висловити власні думки і бачення, а також поставити тренерам запитання, які найбільше їх хвилюють. Важливо, що семінар пройшов у формі відкритого діалогу, що сприяло обміну досвідом та спільному пошуку правильних рішень поставлених завдань. Всі, хто побував на семінарі, залишилися задоволеним, адже отримали нові знання,  які обов'язково застосують у практичній площині.

Наталія Хорольська.    

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.