Вівторок, 06 жовтня 2015 17:04

ОВК ОТРИМАЛА ФАЛЬСИФІКОВАНУ ЗАЯВУ ПРО ВІДКЛИКАННЯ КАНДИДАТА В ДЕПУТАТИ ОБЛРАДИ ВІД АГРАРІЇВ

З першими передвиборчими маніпуляціями зіштовхнулася сьогодні Черкаська обласна організація Агарної партії України. Не встигла лідер аграріїв Наталія Старікова з представниками інших політичних сил підписати меморандум про чесні й прозорі вибори, як отримала шокуючу новину. Злочин випадково виявив уповноважений Черкаської районної організації Аграрної партії, заступник голови Вадим Крушинський, який прийшов до комісії звірити списки кандидатів, а натомість отримав інформацію, що один із кандидатів, христинівчанин Микола Передрій, добровільно відкликає свою кандидатуру. Але дзвінок до кандидата змалював іншу картину – кандидат у депутати Микола Передрій ні сном ні духом не відає про те, що він не бажає більше брати участі у перегонах. Про що кандидат надіслав відповідну заяву до Черкаської обласної виборчої комісії та Черкаської районної організації Аграрної партії України.

-         Цю справу вже сьогодні розглядатимуть на вечірньому засіданні Черкаської ОВК, - коментує депутат облради. – Ми обурені подібними діями й готуємо заяви до керівництва області та правоохоронних органів, аби вони дали належну оцінку цьому випадку й ганебна спроба усунути з процесу перегонів авторитетного кандидата від Аграрної партії не залишилася непоміченою.

Ми закликаємо усіх, від кого безпосередньо залежить дотримання європейських демократичних принципів проведення виборчого процесу, - владу, ЗМІ, інших кандидатів, - зробити все можливе, аби передвиборчі перегони й вибори на Черкащині відбувалися чесно й прозоро!

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.