Четвер, 11 жовтня 2018 21:18

Партійці Черкащини висловили недовіру обласному голові Віктору Полозову

11 жовтня відбулася чергова звітно-виборча конференція Черкаської обласної організації Аграрної партії. Варто зазначити, що відбулась вона під головуванням Валерія Перепелиці.

         «Діючий голова Віктор Полозов  не знайшов часу бути на ній присутнім, хоча напередодні ввечері 10 жовтня збирав деякий партійний актив та вживав усіх заходів для того, щоб конференція не відбулася. Попри протидію голови на конференцію прибули 32 із 46 обраних делегатів. Порушень Статуту при проведенні конференції не було», - розповідає керівник юридичного департаменту Аграрної партії Ірина Петренко.

Більшістю голосів Віктору Полозову було висловлено недовіру. Причиною такого рішення стало порушення  Віктором Полозовим норм Статуту, зокрема, волюнтаристський та антидемократичний спосіб управління організацією, позиціонування своєї власної політичної позиції як позиції Черкаської організації та неодноразові спроби зірвати проведення конференції. 

         «Віктора Полозова головою обласної організації обрали ми. Нагадаю, обрали з другої спроби. Тоді ми дали йому шанс  довести, що він дійсно буде дослухатися до думки всіх місцевих організацій і працювати в інтересах партії. Однак, коли наш голова прийняв одноосібне рішення стати на сторону тих, хто дискредитував лідера партії і добивався знищення Аграрної партії і говорив при цьому від імені всіх партійців Черкащини – він не лишив нам вибору. Більше того, він відмовлявся скликати конференцію і нам довелося просити зробити це Президію. У нас достатньо причин висловити йому недовіру. Ми хочемо переобирати голову обласної організації», - пояснює голова Драбівської районної організації Аграрної партії Валерій Перепелиця. 

Делегати Черкаської конференції звернулись до Центральної контрольно-ревізійної комісії  та Політичної ради партії, щоб вжити всіх статутних заходів та звільнити з посади Віктора Полозова, достроково припинити повноваження членів виконкому та контрольно-ревізійної комісії і призначити нову звітно-виборну конференцію.

Під час конференції також було обрано 20 делегатів на XV черговий З’їзд Аграрної партії, який відбудеться 21 жовтня 2018 року. 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.