Четвер, 27 серпня 2015 12:00

ПАРТІЙНІ БУДНІ АККЕРМАНУ

Минулої суботи у Білгород-Дністровську відбулась чергова партійна конференція Білгород-Дністровської районної партійної організації Аграрної Партії. Більше сотні представників територіальних громад, первинних партійних організацій, трудових колективів багатьох агропідприємств, сільських рад, закладів культури та освіти з різних населених пунктів району зібрались для того аби перед стартом виробної кампанії 2015 року чітко накреслити спільний план дій для успішного проходження кандидатів у депутати від Аграрної Партії України до рад різних рівнів.
- Лише об’єднавши зусилля, і забувши про чвари, ми разом з Вами зможемо досягнути успіху!

11035577 1017407234957525 9144503581242107971 nРоботи у нас попереду чимало, бо на жаль, як обіцяють соціологи, саме ця виборча кампанія обіцяє бути брудною і важкою, але ми знаємо, що права на нашій стороні, то ж здавати своїх позицій не збираємось! - відкриваючи зібрання звернулась до почесного загалу учасників конференції голова Білгород-Дністровської районної ради, голова Білгород-Дністровської районної партійної організації Аграрної Партії України Валентина Орлова. – Що б там не говорили теперішні можновладці, але сьогодні саме аграрний сектор (безпосередньо у нашому районі) утримує і соціальну сферу, і заклади освіти й медицини, і займається благоустроєм територій та громад. То ж кому як не цим людям, які сьогодні навіть не будучи у владі, а за власної ініціативи, роблять все те що має робити влада, й формувати політику в нашому районі?! 

Одноголосно виступаючи з трибуни підтримала слова Валентини Орлови й учасниця партійної конференції Білгород-Дністровської районної партійної організації Аграрної Партії, представниця Спілки сільських жінок Любов Гавриліченко. 
- Повірте, це не так звана жіноча солідарність! Ми маючи такого партійного лідера в Білгород-Дністровському районі, як Валентина Орлова, просто приречені на успіх! Бо працюючи з нею пліч-о-пліч багато років я пересвідчилась, що вона людина слова! І я така щаслива, що маю честь бути присутньою сьогодні та такому почесному зібранні, і стати однією з учасників формування справедливої політики на селі! Я переконана, що найвищою цінністю в державі є життя людини, адже саме людина і є носієм ідеології. То ж функції державної влади, як на загальноукраїнському рівні, так і на районному, мають бути зосереджені на створенні комфорту та благополуччі кожної конкретної людини!11880662 1017407184957530 7415428580018476284 n

- Сьогодні педагогічний колектив Старокозацького професійного аграрного ліцею, який я сьогодні представляю, займається формуванням доль, моральним вихованням та формуванням якостей справжніх спеціалістів сотень сільських дітей, які стають нашими студентами! Саме ці діти і будуть трудовою основою села 21 століття! Бо їм у майбутньому працювати на нашій родючій землі! Але є дуже багато таких речей, питань та проблем у сучасній профтехосвіті, які без підтримки місцевої влади, небайдужої до проблем села, нам аж ніяк не вирішити! - відзначив директор Старокозацького професійного аграрного ліцею В’ячеслав Житар. - Нам є чим пишатись, бо вже сьогодні наші випускники є одними кращими: зокрема в конкурсі «Кращий пахар» Михайло Аксьонов з села Успенівка Саратського району став срібним призером, друге місце у конкурсах з української мови та літератури посіла Христина Щербина дівчинка теж з родини аграріїв… Тому ми однозначно будемо підтримувати Аграрну Партію України! Бо не може бути так, щоб у аграрній країні, сільські діти залишалися забутими!

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.