Вівторок, 17 травня 2016 11:32

Півтори сотні мотокросменів за підтримки Аграрної партії з’їхалися до Корця

14 та 15 травня півтори сотні мотокросменів з двох десятків областей України зібралися у Корці. Там відбулися одразу кілька турнірів з мотокросу — це 2-й етап особисто-командного чемпіонату України серед дорослих та юнаків, Кубок Федерації мотоспорту України, чемпіонат ТСОУ та Відкритий чемпіонат Рівненської області та Кубок Кореччини.

Участь в перегонах приймали як чоловіки та жінки, так і діти від 6 років. Вони змагалися не лише на мотоциклах різної «кубатури», але й на мотоциклах з колясками.

Партнерами та спонсорами заходу цьогоріч стали Аграрна партія України та підприємство «Фаворит-Агро». Представники спонсорів запевняють, що підтримка спорту — це те, що нині дійсно на часі.

- Традиційно Аграрна партія підтримує подібні заходи. Не так давно у Корці відбувся матч за участю ветеранів команди «Динамо-Київ»  в рамках Аграрного форуму. А вже цими вихідними Корець приймає Всеукраїнські змагання з мотокросу, — говорить голова Корецької районної партійної організації Аграрної партії України Борис Дицяк. — Приємно, що все більше людей цікавляться здоровим способом життя і Аграрна партія їм у цьому допомагає. І це не останній спортивний захід, який підтримає на Рівненщині Аграрна партія в міру наших можливостей.

Організатори запевняють, що подібні заходи популяризують мотокрос на Рівненщині та по всій Україні.

- Нам приємно, що у 2016 році участь в перегонах взяли і діти, яким 5-7 років, і жінки. Гонщики змагалися не лише на мотоциклах різної «кубатури», але й на мотоциклах з колясками та квадрациклах, — повідомив президент автомотоклубу «Фортуна-Корець» Андрій Шувалов.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.