П'ятниця, 22 січня 2016 20:57

Представники Аграрної партії Хмельниччини підтримали заходи з нагоди Дня соборності України.

Традиційна акція “Збруч – ріка єднання!”, приурочена до Дня Соборності України, вкотре зібрала представників громадськості, духовенства та влади Тернопільської і Хмельницької областей. Вони
зустрілися на мості через річку Збруч, який поєднує Волочиський і Підволочиський райони. За звичаєм представники областей  обмінялися короваями, узявшись за руки, створили живий ланцюг і поєднали полотнища прапора України.

-       Минуло ледь не століття від часу проголошення Акту Злуки, а поняття соборності, єдності знову до болю актуальні, - каже Герой України, член Аграрної партії України Василь Петринюк. -   У районах, які межують з сусідньою областю, наші партійці активно підтримали патріотичні заходи, вшанували тих, хто життя віддав відстоюючи честь країни на Майдані, захищаючи її цілісність на сході. Що може бути в державі важливішим за єдність народу, неподільність землі? Це споконвіку священні цінності.

На межі Білогірського (Хмельниччина) і Шумського (Тернопільщина) районів височіє дерев’яний хрест. Біля нього відправили молебень за єдність країни. Представники   обох районів організували патріотично-мистецьке дійство.

-       Охоче долучилися до символічного єднання наших районів багато сільських голів, які представляють Аграрну партію, - зазначає голова Білогірської районної ради Василь Мельник. - У такий надскладний для країни час люди, здається, як наколи раніше розуміють усю цінність єдності. Кому, як не нам, аграріям, які все звикли робити гуртом, розуміти, що у єдності – сила.

Під завісу заходів, присвячених Дню Соборності, усі учасники заспівали Гімн України. 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.