Понеділок, 12 лютого 2018 13:48

Про перспективи Аграрної партії на 2018 рік говорили у Херсонському штабі

Про плани на поточний рік, загальний  стан справ із децентралізацією у Херсонській області та результати Аграрної  партії на місцевих виборах говорили під час прес-конференції  у Херсонському штабі партії.

Як повідомив голова Херсонської обласної організації Аграрної партії Микола Халупенко, за результатами останніх виборів до ОТГ, які проходили 24 грудня, на українському рівні партії посіла 3 місце, в області – 1 місце.

«Партія остаточно розвінчала міф про себе, як про «партію села». Рівень підтримки Аграрної партії у містах виріс більш ніж на 50 відсотків. Аграрна партія України отримала підтримку завдяки ідеї, з якою кандидати йшли на вибори в ОТГ. Це єдина політична сила, яка отримує рівномірну підтримку у всіх регіонах нашої країни», - наголосив Микола Халупенко та додав, що ці вибори стали справжнім тестом на життєздатність багатьох політичних сил.

Виявилось, що більшість партій є просто фейками без реальних партійних структур, політичними проектами, покликаних обслуговувати інтереси їхніх власників.

Що стосується плану роботи Аграрної партії на 2018 рік, Микола Халупенко акцентував, що кожні вибори підтверджують рівномірність підтримки політичної сили в селах і містах та повідомив, що у 2018 ріці партія буде продовжувати розбудову мережі на місцях, посилювати свої позиції на виборах до ОТГ.

Більш детально про плани розбудови партійних осередків розповів голова Херсонської міської організації Сергій Дуров.

«Серед партійних пріоритетів – посилення позицій партії у містах. Тому ми плануємо закріпити свої позиції, створити в місті потужні осередки, адже це – сильна ланка, з якої починаються зміни у суспільстві. Якщо виграємо в селах, містах, регіонах, то виграємо в парламенті. В нас є гарні перспективи, саме вони надихають працювати та йти уперед», – наголосив він та резюмував: «Справжній розвиток держави має розпочатися з оновлення політичної системи, в якій відбуватиметься конкуренція програм, ідей і смислів, а не олігархічних гаманців».

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.