Понеділок, 10 жовтня 2016 17:28

Проект «Медичне обстеження жителів села» продовжив свою роботу

Аграрна партія України продовжує проект «Медичне обстеження села». Жителі Рівненського та Радивилівського районах мали змогу безкоштовно пройти обстеження та отримати кваліфіковану консультацію від лікарів у 2015-2016 роках.

За ініціативи голови Рівненського обласної партійної організації Аграрної партії України Супрунюка Юрія Павловича та безпосередньо голови Рівненського районної партійної організації Аграрної партії України Загинея Юрія Васильовича 7 жовтня 2016 року в с.Забороль Рівненського району жителі села мали змогу зробити кардіограму серця, ультразвукову діагностику внутрішніх органів і щитовидної залози та отримати в заключення професійну консультацію від лікаря-терапевта.

З 66 обстежених людей переважна більшість — похилого віку. Якби не приїзд лікарів з Рівненського обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення, навряд чи хто з них їхав на обстеження до обласного центру. Зважаючи на дорогу та якісну апаратуру, досвід роботи та особливий підхід лікарів до кожного мешканці с.Забороль залишились задоволені результатом обстежень.

Фельдшер Горецький В.Є. в свої 78 років знає історію кожного пацієнта. Тому неприємних «сюпризів» у вигляді серйозних хвороб в його селі лікарі не виявили. Натомість кількох людей направили на дообстеження в м.Рівне, перевірку цукру в крові із здачею аналізів тощо. 10-м пацієнтам підтвердлили факт наявності піску в нирках або невеликих камінцях. Дякуємо сільському голові Шустову Миколі Васильовичу за сприянння в організації роботи бригади лікарів. Ми переконані, що рухаємось в правильному напрямку, адже медицина повинна бути доступна, якісна та безкоштовна.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.