Четвер, 21 квітня 2016 10:54

Проведено обмін досвідом в партійній роботі між Тернопільською та Хмельницькою обласними організація Аграрної партії

       На Хмельниччині побував керівник апарату Тернопільської обласної партійної організації Аграрної партії України Володимир Мужевич.    

Метою візиту до центрального апарату сусідньої обласної організації та спілкування із заступником голови Іваном Боднаруком було вивчення досвіду роботи однопартійців під час проведення передвиборчої компанії  до органів місцевого самоврядування 2015 року, ведення агітаційної роботи, проведення навчання активу та  методики залучення  нових членів партії.

Було обговорено структуру місцевих партійних організацій,  коло актуальних завдань для розбудови  первинних осередків, порядок ведення обліку активних членів партії. Наголошено на потребі подальшого сприяння впровадженню громадських ініціатив, направлених на налагодження конструктивного діалогу між громадянами і партією.

Також погоджено необхідність проведення подальшої повної структуризації організацій. Обговорено конкретні плани та розбудови партії при підготовці до наступних парламентських виборів, визначено коло актуальних питань що стосуються партійного життя на місцях.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.