Понеділок, 21 березня 2016 11:56

Рівняни все активніше долучаються до Клубу «Академія Здоров’я»

Щосуботи о 10 годині у Рівному  відбувається зустріч учасників Клубу «Академія Здоров’я» в Палаці культури «Текстильник».

19 березня 2016 року відбувся діалог між учасниками про корисні властивості сирих продуктів та меду. Рівнянин Олег, сироїзд з 3-х річним стажем переконаний, що перехід з вареного та сире харчування — це серйозний крок. І радить прочитати книгу ак.Уголева «Теорія адекватного харчування».

Панащук Микола Васильович — пасічник з багаторічним стажем — розповів про свій досвід пасікування та про цілющі властивості меду. Приміром, мало хто знає, що тільки японські бджоли можуть вбити шершня температурою, огорнувши його в щільне кільце і збільшивши температуру до 47 градусів. Місцеві бджоли безпомічні проти шершня. Натомість є такі види бджіл, які тримав пасічник, як гірська кавзянка, карпатянка та руська. Остання ж відрізняється агресивністю і різкими рухами та стрімкими укусами у відкриті ділянки обличчя.

Кожен пасічник знає, що бджоли — це комахи з характером, які полюблять білий колір одягу на людині, негативно реагують на неприродні запахи (дезодорант), різкі рухи та на шерстяний одяг. Вже традиційно на завершення заходу люди мали змогу переконатись в дієвості звукорезонансної терапії. На кожного вона впливає по-різному, зазвичай заспокоює та розслабляє, стабілізуючи тиск.

Однак її автор, пан Гаврилюк, вилікував завдяки своїй унікальній технології вже не сотні, а тисячі людей. Клуб створений за ініціативи Аграрної партії України з метою об’єднання людей, які піклуються про власне здоров’я.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.