Вівторок, 25 серпня 2015 14:13

РЯДИ АГРАРНОЇ ПАРТІЇ МІЦНІШАЮТЬ

Партійні квитки в рамках чергової конференції Білгород-Дністровської районної партійної організації Аграрної Партії. новим членам Аграрної Партії вручив голова Одеської обласної організації Аграрної Партії України, депутат Одеської обласної ради Василь Калашник.

Серед тих, хто поповнив партійні ряди в Білгород-Дністровському районі професіонали своєї справи, люди знані та шановані в регіоні, самовіддані патріоти: вчителі, аграрії, працівники ветеринарної медицини, ветерани аграрної справи, працівники закладів культури та освіти і що найголовніше - молодь!11889683 1017409488290633 4086345214195162539 n


- Аграрна партія України не є вузькогалузевою партією! Ми партія усього українського народу! Тому нашою метою є зміна політичних еліт в країні та приведення до влади команди освічених фахівців з різних сфер. Аграрна партія України принципово не користується виключно поняттям «члени партії». Нам важливі прихильники, нам потрібні однодумці, а не кар’єристи. Ми віримо фахівцям, а не невігласам! - вручаючи партійні квитки в рамках конференції Білгород-Дністровської районної партійної організації, відзначив голова Одеської обласної організації Аграрної Партії України, депутат Одеської обласної ради Василь Калашник.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.