Середа, 14 червня 2017 16:02

Сергій Гуцол презентував програму розвитку земельних відносин в Україні

Голова Вінницької регіональної партійної організації Аграрної партії України Сергій Гуцол в програмі «Політрада» розповів про стратегію, запропоновану експертами аграрного ринку, розраховану на період до 2025 року, та презенував проект закону «Про Загальнодержавну програму розвитку земельних відносин в Україні».

 

Програма включає три етапи.


Перший – 2018-2020 рр. – включає в себе, зокрема, реформування органів управління земельними ресурсами, гармонізацію земельного законодавства України із законодавством ЄС, інвентаризацію земельного фонду, передачу земель за межами населених пунктів територіальним громадам тощо.


Другий етап – 2020-2024 рр. – передбачає стратегічне планування земельних відносин і землекористування, запровадження зонування територій, активізацію участі держави у консолідації земель сільськогосподарського призначення та участь територіальних громад у ринковому обороті прав на земельні ділянки.


На третьому етапі – 2024-2025 р.р. – за рішенням територіальних громад (у межах їхніх територій) запроваджується викуп земельних ділянок особами, які є орендарями таких земель або можуть довести свій намір самостійно господарювати на землі.


Зазначимо, що в ході ефіру Сергій Гуцол аргументовано розповів про ситуацію, що склалась в земельнІй сфері.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.