Неділя, 26 листопада 2017 12:12

У Запоріжжі пройшла звітна конференція

25 листопада голова Запорізької обласної організації Аграрної партії України Олег Вікторович Ніколенко провів звітну конференцію.

 

“Партія це головний інструмент самоорганізації суспільства, побудови держави, іншого не існує. І ми ставимо перед собою просте ключове завдання: прийти до влади на місцевому та загальнонаціональному рівнях” - таку думку висловив Олег Ніколенко.

 

Досягнути це можливо перш за все маючи структуровану партійну організацію, побудовану з низу до верху: починаючи з первинних осередків - основи партії, потім районних та міських партійних організацій. До складу Запорізької обласної організації входять: 17 районних та 4 міські партійні організації.

 

 

В цьому році центральними керівними органами: Президією та Політичною радою партії було напрацьовано та прийнято Меморандум про взаємопорозуміння та поєднання зусиль для приходу АПУ до влади, яким  визначено правила та критерії нашої діяльності. Серед критеріїв у рейтингу оцінки як обласних, так і місцевих партійних організацій є кількість первинних партійних осередків, яка повинна відповідати кількості виборчих дільниць певної території.

 

У Запорізькій області 1122 виборчі дільниці, з яких: 633 – в районах та 489 - у містах обласного значення.

 

Станом на 21.11.2017 офіційно зареєстровано, за даними Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області, 41 первинний осередок, найбільше в таких районах:

 

- Мелітопольському – 12 ППО, Веселівському – 7 ППО,  Приазовському – 6 ППО, Токмацькому – 4 ППО, Василівському – 2 ППО.

         Протягом звітного періоду відбулося 18 засідань виконавчого комітету Запорізької обласної організації АПУ, розглянуто понад 45 питань різного кола нашої діяльності.

 

Згідно рішень виконавчого комітету:

- здійснили збір підписів проти поспішного «дикого» ринку землі, вдалося зібрати майже 92 тис. підписів по області. Це велика робота. Хочеться відзначити: Запорізьку міську організацію – Швігл В.Й., районні: Мелітопольську – Зінченко С.І., Якимівську – Новіков В.В., Приморську – Пилипенко О.В., Михайлівську та Василівську – Калімани Олег та Сергій, а також Приазовську,Чернігівську, Веселівську, Токмацьку організації;

- майже 700 чоловік з усіх територій області, де діють активні партійні організації взяли участь у загальнонаціональній мирній акції протесту «Не дамо вкрасти землю!» під стінами ВРУ 07 червня 2017 року.

 

У звітному періоді нашу область тричі відвідав голова Аграрної партії Скоцик Віталій Євстафійович: в грудні 2016 року – Приазовський, Приморський райони; в квітні 2017 року – Кам’янсько-Дніпровський район та в листопаді 2017 року – Михайлівський район у зв’язку з проходженням перших місцевих виборів до ОТГ.

 

Галерея зображень:

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.