Понеділок, 02 квітня 2018 15:30

У Запорізькій області переобрано керівні органи Токмацької районної організації Аграрної партії України

30 березня 2018 року проведено звітно-виборчу конференцію Токмацької районної організації Аграрної партії України, на якій обрано нового голову.  Депутати одноголосно обрали 43-річного місцевого аграрія – керуючого СФГ «Утро» Сергія Катречка.

Новообраний голова у своїй промові зазначив, що зараз дуже важкі часи для аграріїв і нам як ніколи потрібна єдність.

«АПК – сьогодні єдина галузь, що працює, ми використовуємо не всі її потужності. При вірній  політиці всі показники агросектору можна збільшити. Нам вкрай необхідні політичні інструменти для розвитку галузі»,  – зазначив Сергій Катречко.

Новий очільник запевнив присутніх, що впевнений у своїх силах та докладе максимум зусиль щоб йти вперед, надалі працювати над розбудовою Аграрної партії.

В роботі конференції взяли участь голова та члени виконавчого комітету Запорізької обласної організації АПУ.

Голова Запорізької обласної організації АПУ Олег Ніколенко привітав Сргія Катречка з обранням головою Токмацької районної організації, побажав об’єднати навколо себе «людей праці», усіх тих кому не байдужа доля країни, працювати над залученням до лав Аграрної партії наших однодумців, особливо молоді.

Олег Ніколенко подякував усім партійцям та попередньому голові районної організації - Анатолію Клименко, який достроково припинив свої повноваження за станом здоров’я,  за великий вклад в розбудову партійної організації.

«Нам потрібно змінювати застарілу політичну систему. Будувати нову,  якісну. Аграрна галузь – основна в економіці. Ми разом будуємо єдину потужну силу, здатну розвивати як економіку так і соціальну складову. Нас, простих людей, у владі ніхто не чекає. Ми звикли працювати, а не займатися інтригами. Перемагаючи спочатку на місцевих, а далі й парламентських виборах, ми зможемо змінити владу і привести туди професіоналів, які будуть працювати на розвиток, а не задля «відкатів» та «підсідання» на грошові потоки. Нам як ніколи потрібно бути сильними, пам’ятати слова видатного українського політичного діяча В’ячеслава Липинського: «Ніхто нам не побудує державу, якщо ми самі собі не побудуємо», – відмітив  Олег Ніколенко.

Конференція пройшла продуктивно: обрали заступника голови, внесли зміни до складу виконавчого комітету, оновили склад контрольно-ревізійної комісії районної організації.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.