Середа, 14 червня 2017 15:47

В Чернігові відбувся практичний тренінг для жінок-політиків

30 жінок з активною громадською позицією з трьох областей України зібралися у Чернігові на минулих вихідних в рамках проекту «Побудова жіночного політичного лобі в Україні».

 

Вони приїхали на навчання за темою «Права людини та гендерна рівність». Жінки все більше долучаються до політичного життя і створюють власну громадянську платформу, яка має за мету збільшити представництво жінок у всіх гілках влади, що надасть їм можливість впливати на прийняття рішень, які стосуються різних аспектів життя нашого суспільства.

 

Проект впроваджується у 12 областях України і охоплює всі регіони. У Чернігові два дні знаходилися представниці Чернігівської, Полтавської та Сумської областей. Це жінки різних професій, які вже випробовували у якості депутатів різних рівнів, або ще тільки збираються взяти участь у виборчому процесі. Це вже третє навчання в рамках цього проекту, який проваджується «Всеукраїнською організацією «Жіночий консорціум України» за підтримки Фонду демократії ООН «The United Natiohs Democraty Fund». У нашому місті проект підтримує ГО «Спілка жінок Чернігівщини».

 

В рамках тренінгу жінки мали можливість ознайомитися із законодавством України щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків, дізнатися про історію впливу та участі жінок у суспільно – політичному житті у різних країнах, проаналізувати регіональні особливості гендерної рівності та обговорити напрямки діяльності у досягненні своєї мети — рівності чоловіків та жінок у суспільному житті. Тренінг перетворився у дискусійний майданчик — жінки жваво обговорювали проблеми з якими вони стикаються на практиці. Спілкування, висловлювання власних позицій — пріоритетний напрямок цього тренінгу. Присутні жінки зійшлися на думці, що вони мають впливати на політичне життя, бо саме вони здатні навести лад у країні. Різні жінки — від студенток до пенсіонерок знаходили спільну мову і рішуче налаштовані на роботу у владних інституціях.

 

Учасниці тренінгу отримали домашні завдання, які допоможуть їм стати більш досвідченими у практичній роботі.

 

Наступне навчання відбудеться вже в Одесі, а потім учасниць очікує стажування в органах влади, як місцевого, так і національного масштабу.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.