П'ятниця, 12 січня 2018 21:54

В Роздольненській ОТГ на Херсонщині комісії очолили депутати від Аграрної партії

Депутати від Аграрної партії новоствореної Роздольненської ОТГ вже встигли показати згуртованість команди. Результат – створення фракції та головування в постійних комісіях. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила прес-служба Херсонської обласної організації Аграрної партії України.

«Пройшло менше двох тижнів після перших місцевих виборів в Роздольненську ОТГ. Ми зібрали сильну команду  однодумців, які переймаються проблемами громади та зростанням добробуту односельчан. Але щоб був результат потрібна згуртована робота. Усвідомлюючи це, наші депутати, члени Аграрної партії, які отримали більшість мандатів в Роздольненській ОТГ створили фракцію, до якої увійшли 8 обранців із 14», – написано на сторінці.

У повідомлені також йдеться про те, що створення фракції – успішний крок, який дозволить діяти одним фронтом та вивести громаду на рівень зразкової. Також повідомлено, що це не одна приємна новина.

Вже сьогодні під час другої сесії  була знову продемонстрована командна робота. Депутати від Аграрної партії очолили всі чотири постійні комісії:

Комісію з питань бюджету – Шкляр Катерина Володимирівна;

З питань земельних відносин – Шаповал Юлія Анатоліївна;

З гуманітарних питань – Загорулько Микола Миколайович;

З питань дотримання законності – Заремба Євген Сергійович.

У партії зазначають, що члени фракції налаштовані реалізувати ряд інфраструктурних проектів в Роздольненській ОТГ та висловили сподівання, що думку їх депутатів буде почуто в громаді:

«Ми переконані, що кожен з наших депутатів зможе багато зробити для розвитку населених пунктів, які увійшли в ОТГ».

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.