П'ятниця, 23 березня 2018 16:03

В Скадовській районній організації Аграрної партії переобрали керівні органи

22 березня на Херсонщині відбулась звітно-виборна конференція Скадовської районної організації Аграрної партії. Новим головою делегати обрали підприємця Костянтина Ольшевського.

Звертаючись до делегатів та запрошених конференції Костянтин Ольшевський подякував всім за довіру та зазначив, що жителі Скадовського районну підтримують Аграрну партію, до команди приєднуються представники бізнесу, освіти, спорту, медицини, аграрії, активні та небайдужі люди. 

«Першочергове завдання – розбудувати районну партійну організацію та зробити Скадовський район показовим. Переконаний, що об'єднав зусилля та завдяки командній роботі ми досягнемо значного успіху», – наголосив вже новий голова Скадовської районної організації. 

Привітав з новопризначенням очільника районної організації – заступник голови Херсонської обласної партійної організації Аграрної партії Ігор Калінін. 

У своєму виступі він також відзначив роботу всіх активістів, однодумців та вручив партійні квитки новим членам партії. 

Зосереджувалась увага на необхідності подальшої розбудови партії, присутності її членів на всіх рівнях, їхня активна позиція, яка дасть змогу впливати на розвиток району і досягнути поставлених цілей.
Варто зазначити, що кількість членів районних організацій на Херсонщині постійно зростає. Тому спільними зусиллями, практичними діями партійних осередків і кожного партійця, зокрема, матимемо високі результати. 
Конференція пройшла в дружній атмосфері, так як всі делегати мають одну спільну мету. Було переобрано склад, прозвітовано про проведену роботу за минулий рік та окреслено новий план на поточний рік.

Крім того, у рамках заходу делегати прийняли рішення, в якому зазначено, що головними завданнями районної організації, кожного члена партії, є продовження роботи по забезпеченню виконання програми Аграрної партії.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.