Вівторок, 23 серпня 2016 16:21

В Житомирі провели публічне обговорення нової книги Віталія Скоцика

До дня Незалежності в Житомирі провели публічне обговорення нової книги голови Аграрної партії України Віталія Скоцика «Як нам жити в епоху змін?». Захід відбувся 22 серпня в обласній бібліотеці імені О. Ольжича.

«Книга  дає нам не лише розуміння історичного шляху, який привів Україну до нинішньої  ситуації, але й показує, що ми мусимо зробити, аби стати успішною країною. Автор переконаний, що все в наших руках і коли ми це усвідомимо, нам буде значно легше будувати свою державу», - говорить голова Житомирської міської організації Аграрної партії України Олександр Бочковський.

Олександр Бочковський наголосив, що книга стане потужним підґрунтям для кожного партійця, адже у ній - відповіді на багато питань, які хвилюють сьогодні українців.

Голова Житомирської обласної молодіжної організації Агарної партії України Віталій Данкевич підкреслив значимість видання для молодих науковців, адже у книзі  багато аспектів стосується нинішньої  складної ситуації в науці та показано шляхи, як вивести наші наукові школи на якісно новий рівень.

Нагадаємо, книга Віталія Скоцика «Як нам жити в епоху змін?» отримала престижну нагороду у Всеукраїнському конкурсі «Українська мова – мова єднання», організованому Національною спілкою журналістів. Виданню присудили першу премію у номінації «Пошук. Істина. Наука». Церемонія нагородження переможців відбулась 21 серпня в Одесі.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.