П'ятниця, 16 березня 2018 14:59

Відбулося засідання виконкому Запорізької обласної організації АПУ

З кожним днем набирає все більше обертів Запорізька обласна організація Аграрної партії України. Сьогодні відбулось засідання виконавчого комітету.

Під час засідання присутні заслухали звіт голови обласної організації Олега Ніколенко. Відзвітувались і члени виконавчого комітету Запорізької обласної організації Аграрної партії України. А що найголовніше — члени виконкому намітили та затвердили план роботи на період проведення перших місцевих виборів депутатів сільських та селищних рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських та селищних голів 29 квітня 2018 року .

"Перемоги можливі.   І ми  не можемо сидіти й чекати поки для нас хтось щось зробить.  Сьогодні в парламенті є депутати, діяльність яких пов’язана із с-г виробництвом. Але ми не бачимо їхньої ефективної роботи, бо вони представляють різні політичні сили і лобіюють їхні інтереси. У 1998 Аграрна фракція мала власну фракцію, 29 нардепів. В той час були прийняті закони, які дозволили галузі рухатися вперед 15 років (напр. фіксований земельний податок).  Якщо ми хочемо жити краще - єдиний правильний для нас шлях – йти до влади, спочатку на місцях, потім – на парламентських виборах", - переконаний Олег Ніколенко.

І проблем за цей час накопичилося чимало. Вході роботи виконкому й під час спілкування звучали все ті ж наболілі питання: реформа децентралізації, відсутність державної підтримки агросектору і пов’язане з цим зубожіння сільського населення, якому немає де працювати, падіння показників вцілому по галузі тощо.

Загалом аграрії Запоріжжя одностайні в думці, що селу потрібне потужне аграрне лобі, інакше йому не вижити. І саме роботі по захисту інтересів сільського населення планують присвячувати всі сили члени Запорізькой обласної організації Аграрної партії України.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.