Четвер, 03 серпня 2017 13:07

Воїни-добровольці висловили подяку аграріям за надане військове спорядження

2 серпня відбулась зустріч голови Куликівської районної ради Наталії Халімон, голови районної організації Аграрної партії, депутата обласної ради Віктора Труша з представниками Української добровольчої Армії, керівником Чернігівського ВП ГО «ДІЯ», Вадимом Йовенком, воїном-кулеметником УДА Павлом Морозовим та інформаційником УДА Світланою Горюновою-Зубашевською. Мова йшла про становище у зоні бойових дій на Донбасі, про матеріальне забезпечення та потреби добровольчих батальйонів. У ході розмови голова районної ради висловила свою повагу до наших військових, які захищають рубежі нашої держави на Донбасі, а також щире сподівання на такий очікуваний мир і спокій для всіх нас, побажала процвітання та гідне забезпечення нашого війська всім необхідним.

 

Від районної організації Аграрної партії Наталія Халімон вручила представництву УДА необхідне для виконання бойових завдань спорядження на суму понад 20 тис. грн. для подальшої доставки у зону бойових дій для наших земляків із Чернігівщини, які воюють у складі добровольчого батальйону ОЛПЗ «Волинь» Української Добровольчої Армії.

 

Підтримка воїнів, які захищають нашу державу у зоні АТО, продовжує бути актуальною і нині, незважаючи на так зване повне державне забезпечення, про яке ми чуємо без кінця. Спорядження для добровольчих батальйонів, у складі яких воюють і наші земляки, не вистачає ще й на сьогоднішній день, тому й звертаються до людей небайдужих, справжніх патріотів за допомогою та підтримкою.

 

Від імені воїнів-земляків керівник ВП ГО «ДІЯ» В.О.Йовенко висловив щиру подяку за надання допомоги і запевнив, що воїни-добровольці гідно виконують військові завдання, розуміють свою відповідальність за долю Батьківщини і мирне небо над Україною. Вадим Олексійович наголосив, що придбане аграріями обладнання вкрай важливе для наших воїнів. Також він подякував особисто Віктору Владиславовичу Трушу, як депутату, активному партійцю-аграрію та патріоту за постійну допомогу і підтримку, яку той надає ще з самого початку воєнних дій на Сході України від придбання військової форми для хлопців – учасників АТО, формування продуктових посилок, участі у широких благодійних акціях, до купівлі автомобільних запчастин та спорядження для потреб наших військових.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.