Понеділок, 21 березня 2016 11:59

З ініціативи Аграрної партії на Радивилівщині селяни пройшли медичне обстеження

17 березня 2016 року в с.Башарівка Радивилівського району провели проект «Медичне обстеження жителів села» за підтримки Аграрної партії України.

Разом із прилеглими селами загальна кількість жителів становить 1230 людей. На обстеження до лікарів Рівненського обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення вже о 10 годині чекало близько 15 людей. Людей з проблемами щитовидної залози у цьому селі менше, ніж при огляді селян на попередньому виїзді в селі Дружба.

Однак під час обстеження у Башарівці виявлено підозру на метастази в печінці однієї із жительок села, що потребує додаткового обстеження. Приємним є той факт, що в село зайшов інвестор і люди забезпечені роботою у рідному селі. Тому і на огляд за консультаціями звертались люди різного віку — від діток до літніх людей. Загалом фахівці УЗД по плану можуть прийняти за день 18 людей.

Натомість загалом ультразвукову діагностику черевної порожнини та щитовидної залози пройшло 137 (!!!) людей. Жителі с.Башарівка також отримали кваліфіковану консультацію від гастроентеролога, невропатолога, терапевта, ендокринолога. Лікарі повідомили, що жителі Радивилівського району краще проінформовані та обстежені, ніж селяни з Рівненського району, які живуть за 20 км. від обласного центру. Окрема подяка від Аграрної партії України Бурмай (Кубик) Олесі Анатоліївні — активній та дієвій жінці, яка дбає про свою громаду, та головному лікарю амбулаторії Поляк Валентині Володимирівні за допомогу в організації проекту. Нині дуже швидко поширюється інформація про виїзну бригаду медиків, які за ініціативи АПУ проводять медичні обстеження  у селах, тому запрошень від ФАПів та амбулаторій більшає кожного дня. Звісно, медики фізично не можуть охопити усіх бажаючих, але вже над цим працюють і планують нові виїзди.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.