П'ятниця, 10 листопада 2017 16:05

За підтримки аграріїв у Прилуках відкрили військово-історичний музей

Головне, щоб швидше настав мир на нашій землі, а бойові дії на Сході України залишилися гіркою згадкою в пам’яті майбутніх поколінь. Такі слова лунали 7 листопада на відкритті військово-історичного музею в Прилуцькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №10.

 

Варто зауважити, що рівень національно-патріотичного виховання в зазначеному освітньому закладі чи не найвищий у місті. За ініціативи директора школи Олександра Правосуда педагогічний та учнівський колективи є постійними учасниками збору продовольства для воїнів АТО, а також беруть активну участь в конкурсах духовно-морального й патріотичного спрямування.

 

З усією повагою до школярів та їхнього прагнення бути гідними подвигу героїв АТО до навчального закладу завітало багато гостей: голови громадських організацій «Учасники антитерористичної операції «ЩИТ» Павло Красноок та «Патріот Прилуки» Олександр Дуденок, Анатолій Максак, заступник голови Чернігівської обласної організації Аграрної партії України, Дмитро Пахомов, депутат міськради фракції Аграрної партії України, Ірина Павлютіна, випускниця школи, директор КП ТБ “Прилуки”, мер міста Ольга Попенко, заступник міського голови Тетяна Фесенко, начальник управління освіти міської ради Сергій Вовк та інші.

 

Урочистому відкриттю музейної кімнати та першій екскурсії в її стінах передували слова гордості за прилучан-учасників АТО. В школі навіть встановлено дошку пошани випускникам та батькам учнів учасників антитерористичної операції на сході України.

 

“Хто знає історію, той має право на достойне майбутнє. В стінах школи зростають майбутні державотворці, тому патріотичному вихованню дітей та молоді необхідно приділяти постійну увагу”,- підкреслив у своєму зверненні Анатолій Максак, заступник голови Чернігівської обласної організації Аграрної партії України.

 

Від Сергія Гайдая, голови Чернігівської обласної організації Аграрної партії України й депутата обласної ради фракції Аграрної партії очільнику освітнього закладу вручено Почесну грамоту та матеріальну допомогу на розвиток музею й школи.

 

Першу екскурсію провів директор освітнього закладу, депутат Прилуцької міської ради фракції Аграрної партії й волонтер Олександр Правосуд.

 

Кожен прапор в музеї школи є символом різних військ, які захищають нашу країну сьогодні, а кожен експонат – є унікальним. А цього дня він поповнився одним з унікальних стягів 1 танкової бригади 1 батальйону 3 роти, подарованим Олександром Дуденком. У планах депутата міської ради, директора 10 школи є розширення експозиції як мінімум до 50 визначних прапорів.

 

Діти презентували почесним гостям патріотичні браслети-обереги на згадку. А відвідавши екскурсію, бажаючі мали змогу залишити перші слова у книзі відгуків та побажань новоствореного музею.

 

Щира вдячність директору школу, педагогічному, учнівському й батькіському колективам за проведену роботу, а ткож громадським організаціям за значний вклад у розвиток патріотичного виховання підростаючого покоління!

 

1 коментар

  • Коментувати Артем Субота, 11 листопада 2017 20:57 Автор Артем

    Я выбачаюсь але не в Прилуцьку а в Прилуках!!!

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.