П'ятниця, 21 серпня 2015 11:22

Запорізькі аграрії об'єдналися на шляху до спільної мети

15 серпня відбувся другий етап V з’їзду Аграрної партії України, на який делегація від Запорізької області прибула у складі 22 осіб.

«Сьогодні для Запорізької обласної організації Аграрної партії значима подія. Ми досягли головної мети - об'єдналися! Сьогодні на з'їзд прибули усі представники районних і міських організацій партії, керівники всіх громадських організацій області. Озираючись назад, розуміємо, як багато вже зроблено з початку цього року, з моменту створення обласної організації партії. Це створення усіх районних і міських організацій, наша постійна участь в усіх з'їздах, всеукраїнському аграрному Віче, політрадах, підтримка усіх ініціатив Аграрної партії», - розповів Олег Ніколенко, голова Запорізької обласної організації Аграрної партії України.

Аграрна тема об'єднала запорожців, які здолали найголовнішу біду аграріїв України – розрізненість. Сьогодні Запорізькі аграрії – сила, яка упевнено йде на вибори в місцеві ради.

На з’їзді було ухвалено оновлену редакцію програми партії, затвердження плану першочергових кроків підготовки до активного виборчого процесу.Виктор Швигл

Всеукраїнська програма має бути загальною канвою ідей і постулатів, спрямованих на розвиток економіки в державі. Але кожен регіон України абсолютно різний – різні умови і проблеми, історія розвитку. Коли партія йде на вибори в районну або обласну раду – повинні працювати місцеві проекти, щоб загальна канва обростала конкретними регіональними програмами, спрямованими на рішення насущних проблем.

Анатолий Тиховод и Виктор Швигл«Пріоритетним для Запорізької області є відновлення системи зрошування. 25 років тому на штучному поливі було майже 260 тис. га, сьогодні - в п'ять разів менше. Також важливою є підтримка розвитку тваринництва в регіоні. Сьогодні селяни виживають за рахунок тваринництва в особистих підсобних господарствах. Якщо ми хочемо бути конкурентоздатними на ринку, необхідно будувати кооперативні доїльні зали, висувати обласну програму по створенню кооперативів. Якщо ми йдемо в Європу - повинні модернізацію проводити прямо зараз!», - впевнений Анатолій Тиховод, заступник керівника обласної організації Аграрної партії, голова Аграрного союзу України у Запорізькій області.

За словами голови Аграрної партії України Віталія Скоцика, завдяки активній роботі у регіонах вдалось відновити єдність громадсько-політичного аграрного руху, що дає надію на відновлення України.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.