Середа, 31 січня 2018 15:06

Завдяки підтримці Аграрної партії підозрюваних у побитті фермера з Миколаївщини оголосили в розшук

Завдяки тиску громадськості та підтримці Аграрної партії України у справі про побиття фермера з Миколаївщини відбулися перші зрушення. 

 

Сьогодні о 10:00 в Арбузинському районному суді відбулося  восьме підготовче засідання щодо висунення обвинувачень підозрюваним у справі потерпілого від розбійного нападу фермера Володимира Карпенчука, жителя села Покровка Веселинівського району. Під стінами будівлі зібралося близько сотні пікетувальників, які прийшли підтримати постраждалого. Громадськості довелося втрутитися, тому що розгляд справи зумисне затягували.

 

Після попереднього мітингу аграріїв під судом 15 січня 2018 року вдалося добитися рішення про примусове доправлення на чергове засідання підозрюваних, які не з’являлися.

 

На сьогоднішнє слухання двох підозрюваних примусово не було доставлено, а третій добровільно не з’явився (за усним повідомленням адвокатів, він перебуває у вознесенському хірургічному відділенні на лікуванні). Але засідання відбулося. Суд виніс рішення про те, що на чергове слухання, яке призначене на 14 лютого 2018 року, підозрюваного мають привезти примусово, а  двох інших  ̶  оголосити у розшук. До самого розгляду справи все-таки ще далеко.

 

«Завдяки пікетам, організованим Аграрною партією України, справа фермера Володимира Карпенчука викликала резонанс у всій області. На сьогоднішнє мирне зібрання під стіни Арбузинського суду на наш заклик з’явилося близько сотні людей. Це вже не перша акція протесту, яку ми організовуємо, і щоразу підтримати аграрія приходить дедалі більше небайдужих. Адже від того, чи зуміємо ми домогтися справедливості для Володимира Карпенчука, залежить не лише доля кожного фермера, у якого відбирають майно та землю, який не отримує надійного захисту своїх прав від держави, а й можливість кожного добитися чесного суду. Тільки разом, об’єднавшись, ми  зможемо захиститися», ̶ коментує події в Арбузинці голова Миколаївської обласної організації Аграрної партії України Анатолій Гасюк.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.