Субота, 13 жовтня 2018 09:43

23 грудня відбудуться вибори до 125 ОТГ

ЦВК призначила перші вибори в 125 об'єднаних громадах на 23 грудня. Це 15 міських, 22 селищних та 88 сільських ОТГ.

 

Зокрема, у Вінницькій області такі вибори відбудуться у 3 об’єднаних територіальних громадах, у Волинській - в 9 ОТГ, у Дніпропетровській - в 1 ОТГ, у Донецькій - в 1 ОТГ, у Житомирській - в 7 ОТГ, у Запорізькій - у 8 ОТГ, в Івано-Франківській - в 4 ОТГ, у Київській - в 4 ОТГ, у Кіровоградській - в 4 ОТГ, у Луганській - у 8 ОТГ, у Львівській - в 5 ОТГ, у Миколаївській - в 12 ОТГ, в Одеській - в 3 ОТГ, у Полтавській - в 3 ОТГ, у Рівненській - в 3 ОТГ, у Сумській - в 4 ОТГ, у Тернопільській - в 5 ОТГ, у Херсонській - в 2 ОТГ, у Хмельницькій - в 3 ОТГ, у Черкаській - в 27 ОТГ, у Чернівецькій - в 4 ОТГ, у Чернігівській області - в 5 ОТГ.

 

Початок виборчого процесу перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад ОТГ і відповідних сільських, селищних, міських голів ЦВК оголосила з 3 листопада 2018 року.

 

До складу новостворених ОТГ увійшли 534 місцеві ради: міських - 15, селищних - 27 та сільських - 492. Загалом, за попередніми підрахунками у цих виборах зможуть взяти участь понад 702 тисячі осіб.

 

Також на 23 грудня призначено додаткові вибори депутатів 26 сільських, селищних рад. Зокрема, у Вінницькій області такі вибори відбудуться в 1 селищній раді, у Волинській - в 7 сільських та селищній радах, у Дніпропетровській - в 4 сільських та селищних радах, у Донецькій - в 1 сільській раді, у Запорізькій - в 1 селищній раді, в Івано-Франківській - в 3 сільській та селищних радах, у Кіровоградській - в 1 селищній раді, у Сумській - в 2 сільській та селищній радах, у Тернопільській - в 1 сільській раді, у Харківській - в 2 селищних радах, у Чернівецькій - 1 сільській раді, у Чернігівській області - в 2 сільській та селищній радах. Початок виборчого процесу вказаних додаткових виборів депутатів сільських та селищних рад ЦВК оголосила з 3 листопада.

 

Нагадаємо, З 25 жовтня 2015 року до 29 квітня 2018 року в Україні пройшли вибори 707 ОТГ. Протягом останніх 5-хвиль виборів до новостворених громад Аграрна партія стабільно входить в трійку переможців, при цьому відсоток підтримки постійно зростає.

1 коментар

  • Коментувати введіть своє імя ...володимир Неділя, 14 жовтня 2018 09:52 Автор введіть своє імя ...володимир

    В античні часи на час проведення Олімпійських ігор зупинялися всі війни та суперечки. Свято спортивної демократії завжди дарувало людям атлетичне видовище та радість яскравих перемог. Все це можна і треба запровадити в часи сьогодення. Центральна виборча комісія розродилася на рішення провести 23 грудня цього року вибори до 125 об’єднаних територіальних громад. Тобто, на сучасний манер свято виборчої демократії могло б стати передумовою для «закопування сокири війни» аграрних партійців задля активної участі у місцевих перегонах. Такий розумний крок дозволить мобілізувати Аграрній партії свої сили задля досягнення позитивних результатів на виборах, заспокоїти політикум, втримати твердість партійних рядів, унеможливити самопоборення і, найголовніше, зміцнити авторитет Партії та спробувати знайти спосіб, щоб вийти із протистояння.
    ХВАЛА ХЛІБОРОБАМ!

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.