Понеділок, 08 вересня 2014 20:13

Аграрна партія готується до виборів

6 вересня 2014 року відбувся четвертий етап ІІІ з’їзду Аграрної партії України, який задовольнив заяву Голови партії Бісюка І.Ю. про відставку.

На З’їзді заслухано доповідь заступника Голови партії Скоцика В.Є. «Про соціально-політичну ситуацію та завдання Аграрної партії України». При обговоренні питання відмічалося, що партія приймала участь в парламентських виборах 2012 року. Проте, за результатами виборів від Аграрної партії в парламент не потрапив жодний кандидат. Це результат пасивної позиції як керівництва партії, так і регіональних парторганізацій.

Позачергові вибори народних депутатів 26 жовтня 2014р., в яких партія планує приймати участь, зобов’язують партійний актив мобілізувати внутрішні резерви, спрямувати зусилля всіх партійних організацій на широку роз’яснювальну та організаторську роботу серед населення, донесення ідеології партії до широких мас селянства з метою формування чіткої громадської думки щодо підтримки Аграрної партії на виборах.

З цією метою З’їзд зобов’язав місцеві парторганізації активізувати співпрацю із засобами масової інформації, громадськими організаціями з метою популяризації зусиль партії, спрямованих на вирішення проблем розвитку аграрної економіки та сільських територій, підібрати, підтримати та до 25 вересня 2014 року висунути від партії кандидатів в народні депутати по мажоритарних округах.

З’їзд зобов’язав також президію АПУ до 20 вересня 2014 року забезпечити підготовку проекту передвиборної Програми партії.

На З’їзді затверджено нову редакцію Програми партії та внесено зміни до Статуту.

Після закінченню роботи третього З’їзду відбулося засідання Політради партії, на якому прийнято рішення про скликання найближчим часом позачергового четвертого З’їзду Аграрної партії, де партія обере свого Голову та остаточно визначиться з участю в позачергових виборах народних депутатів

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.