Середа, 17 вересня 2014 17:15

Аграрна партія України повертається у велику політику

У суботу, 20 вересня о 10-30 відбудеться четвертий позачерговий з’їзд Аграрної партії України. На з’їзді буде обрано нового голову партії, а також буде визначено формат участі кандидатів від партії на дострокових виборах до Верховної Ради України.

Аграрна партія, заснована 5 грудня 1996 року, є однією з найстаріших політичних демократичних сил. Аграрна партія є представником інтересів українців, які проживають у сільській місцевості, а також інтересів агропромислового комплексу як стратегічно важливої галузі української економіки. Прагнучи до інституційного та кадрового оновлення, партія ставить за мету вплив та безпосередню участь у виробленні державної економічної політики щодо аграрної галузі, а також сприяння створенню умов для ефективного господарювання в аграрному секторі, поліпшення добробуту селян. Загально політичними цілями Аграрної партії є розбудова України як соціальної, демократичної, правової держави.

Захід відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Клінічна, 25 (актова зала Інституту біоенергетичних культур та цукрових буряків). Акредитація журналістів обов’язкова. Тел.: 050 419 56 23

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.