П'ятниця, 25 грудня 2015 16:36

Аграрна партія України використає всі законні засоби, щоб зупинити податковий геноцид українців

Аграрна партія України продовжить боротьбу за спеціальний режим оподаткування для головної галузі країни, оскільки вважає ухвалені зміни до податкового законодавства руйнівними для економіки і країни загалом.

Про це заявив Голова Аграрної партії України Віталій Скоцик після ухвалення Верховною Радою України змін до податкового законодавства, яке фактично скасовує спеціальний режим ПДВ для аграріїв та майже у два рази підвищує ставку податку для аграріїв, що перебувають на четвертій групі спрощеної системи оподаткування.

“Аграрна партія України є центром об’єднання аграрного руху, а сьогодні у великій мірі і для підприємців та всіх, кому важлива законність, дотримання Конституції і здоровий глузд в економіці. Тому ми будемо використовувати усі законні методи, для скасування руйнівних податкових змін, або запровадження інших механізмів компенсації насамперед для агросектору. Ми будемо політично підтримувати наших партнерів з профільних асоціацій, об’єднань громадян, у їхніх діях проти податкового геноциду українців. Рядові партійці долучаються до акцій протесту проти знищення української економіки, які проводять вже на широкому громадському рівні.”, - зазначив Віталій Скоцик.

Лідер аграріїв наголосив, що про остаточний вплив на життя простої людини ухвалених похапцем всупереч закону податкових та бюджетних змін говорити рано, але вже можна сказати, що вони матимуть негативні наслідки.

“Посилення фіскального навантаження на аграріїв через підвищення єдиного податку, скасування спецрежиму ПДВ, збільшення акцизу на пальне, в окремих випадках збільшення податку на нерухомість може спровокувати підвищення ціни на продукти харчування, оскільки вартість пального — це логістика і виробництво. Вже зараз варто очікувати зростання вартості продуктів на 20 %. Підвищення вартості виробництва власної продукції тваринництва. Так званий “компроміс” щодо ПДВ дає змогу розвиватися лише посередникам трейдерам, які і будуть відшкодовувати ПДВ, натомість знищує тваринництво та рослинництво, що є кормовою базою для тваринництва. Відтак варто очікувати ще більшого зростання ціни на продукти харчування, скорочення кількості активних підприємств, кількості робочих місць у сільській місцевості. І в цілому падіння у аграрному секторі, котрий до останнього становив основу всієї економіки. І загалом подальшої тінізації економіки, яка і без того наполовину перебуває у “тіні”, - зазначив у своєму коментарі лідер аграріїв.

Підсумовуючи, голова Аграрної партії України наголосив, що будь-який уряд повинен розуміти — вихід з кризи полягає у стимулюванні виробництва, а не збільшенні податків. Якщо такого розуміння немає, він повинен піти у відставку.

“Україні потрібна така влада, яка чує свій народ, яка розуміє елементарні закони економіки і основою для якої є добробут суспільства. Цього ми не побачили, ані в діях парламентарів за рідкісним винятком, ані, тим більше, у діях уряду. У світовій історії не було жодного випадку, коли економічну кризу вирішували шляхом підвищення податків. Візьмемо історію реформ Маргарет Тетчер у Великій Британії, Лі Куан Ю у Сингапурі, грузинських реформаторів — все починалося з трьох речей: гарантій стабільності правил податкового законодавства, що дає змогу бізнесу планувати; спрощення податкової системи і зниження податкового тиску, що підвищує економічну активність, збільшує суму сплачених податків за рахунок більшої кількості підприємців; стимулювання найбільш перспективних галузей виробництва там, де країна могла бути сильною. В Південно-Східній Азії — це була текстильна, харчова промисловість і сільське господарство. У Ізраїлі — це також було сільське господарство. Наш уряд і парламент пішли шляхом добивання того, що працює. Це свідчить, що їм невідомі прості закони економіки. Така влада не має перспективи і повинна поступитися місцем більш ефективним управлінцям. Через вибори парламенту і формування нового уряду. Це нормальний демократичний механізм зміни влади, яка не виправдала сподівань народу”, - резюмував Віталій Скоцик.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.