Четвер, 21 липня 2016 19:07

Аграрна партія України вимагає скасувати вибори у 114 в.о. через масові порушення

Луганська обласна організація Аграрної партії України вимагає визнати вибори у 114 в.о. на Луганщині недійсними через масові порушення під час самих виборів та підрахунку голосів. У зв’язку з цим кандидат-аграрій Олексій Малеванець подав до суду на окружну виборчу комісію.

Аграрна партія України звертає увагу на те, що одним з кандидатів здійснювався підкуп виборців, членів ДВК та ОВК. Всупереч закону після відкриття дільниць масово змінювалися члени ДВК. Було свідомо завищено явку виборців на «потрібних дільницях» та відбувалося голосування «мертвих душ». За даними кандидата від Аграрної партії України Олексія Малеванця, явка не перевищувала 42 %, тоді як, за офіційними даними ЦВК, у виборах взяли участь 60 %. Фальсифікувалися протоколи ДВК. Численні «замінування» дільниць під час підрахунку голосів роблять неможливим встановлення істини.

Усі ці порушення є ознакою масштабної фальсифікації, суперечать принцам представницької демократії та правової держави. Обраний таким чином депутат буде самозванцем та не представлятиме інтересів більшості виборців округу, як того вимагає Конституція України.

Аграрна партія України засуджує використання брудних технологій у виборчому процесі. Вважаємо, що Україна поклала занадто багато людських життів для захисту демократії, щоб її сьогодні так плюндрували.

Звертаємося до Центральної виборчої комісії з вимогою визнати вибори в окрузі №114 недійсними. Звертаємося до Президента України як гаранта Конституції та до Верховної Ради як головного представницького органу з вимогою зупинити наругу над Конституцією, що зараз відбувається на Луганщині.

Вибори мають бути визнані недійсними. Повторні вибори мають відбуватися під пильним наглядом українських та міжнародних спостерігачів.

 

Прес-служба Луганської обласної організації Аграрної партії України

 

Позовна заява
pozovna zayava agroparty lugansk

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.