Понеділок, 11 липня 2016 13:54

Аграрна партія вимагає оприлюднення енергетичного балансу країни

Щоб знизити градус «кипіння» в суспільстві уряд повинен обґрунтувати ціну на природній газ та зробити її публічною для людей.

Про це заявив в ефірі програми "Про політику" на Еспресо.TV член Президії Аграрної партії, голова Всеукраїнської Енергетичної Асамблеї Іван Плачков.

«Зараз питання людей про те, чому ціна на газ є саме такою - дуже логічне. Найбільша помилка влади була в тому, що вони не обгрунтували з чого складається ця цифра. Саме вона спровокувала підвищення цін на тепло та електроенергію в Україні», - сказав І.Плачков.

Коментуючи запровадження мораторію Київрадою на підвищення комунальних тарифів з 1 липня до 1 жовтня, Іван Плачков сказав, що «в найближчі тижні слід очікувати подібні рішення і інших місцевих органів влади по всій Україні».

«Сьогодні Кабміну потрібно терміново приймати рішення для виходу із цієї абсурдної, тупікової ситуації. Хвиля протестів може пройти по всій Україні. Сьогодні вкрай необхідне прийняття енергетичного балансу країни, який надасть повну картину з наявних та дефіцитних енергоресурсах. На основні цього балансу рахувати тарифи», - зазначив енергетик.

Нагадаємо, що у Києві 6 липня відбувся мітинг проти підвищення комунальних тарифів, організований Федерацією профспілок України. Делегації профспілок з усіх регіонів України пройшлися маршем від парку імені Тараса Шевченка до Кабміну та взяли участь у пікетуванні Верховної Ради України.

Повне відео програми "Про політику" на Еспресо.TV можна подивитись тут.

Медіа

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.