Понеділок, 10 жовтня 2016 09:59

Аграрна партія започаткувала новий фестиваль «ХЛІБО ФЕСТ»

Це – ріг достатку: спечена зі здобного тіста хлібна корзина, наповнена калачами, булками і пирогами. Її привезли в Київ на «ХЛІБО ФЕСТ» із Чернігівщини. Фестиваль хліба проходив 9 жовтня у столичному парку ім. Тараса Шевченка.

C98T7264

-          Я такий ріг бачу вдруге в житті. Із дещо схожим нас зустрічали на форумі на Полтавщині, але форма у нього була трохи інша, - говорить лідер Аграрної партії Віталій Скоцик, оглядаючи хлібні експозиції.

На столах хлібні вироби з 20 регіонів України. Кожен спечений за унікальним рецептом. Від запаху короваїв аж голова йде обертом.

C98T7447

-          Хоч сьогодні холодно і дощить, але дивишся на ці хліби – і на душі тепліє. Вони немов би гріють, - говорить народна артистка Україна, славнозвісна Марічка із «Тіней забутих предків» Лариса Кадочникова.

-          Дощ – це не страшно. Озимі будуть проростати. А значить - хліб у нас буде на наступний рік. На дощ не треба жалітись, дощу треба радіти, - підбадьорює гостей Віталій Скоцик.

Лідер Аграрної партії багато жартує, фотографується з короваями з різних регіонів і згадує дитинство.

C98T7909

-          Тоді не було всіх цих барвників. Усе було просто. Пшеничне борошно, молоко, яйця, дріжджі, трохи солі і води – ось і всі інгредієнти. Саме мистецтво замішування хліба я пам’ятаю з дитинства. Я завжди намагався мамі допомагати, та так, що борошно було і на руках, і на голові. Зараз мамі уже 82 роки, але іноді, коли здоров’я дозволяє, вона все одно пече для нас хліб у печі. Нічого смачнішого я не їв. Ми ніколи його не різали, просто ставили на стіл і відламували шматки. Повірте, півбуханки можна легко з’їсти за кілька хвилин, - розповідає Віталій Скоцик.

У його родині хліб на Пасху і на Різдво обов’язково пекли із зерна, вирощеного на своєму городі. Так було заведено споконвіку. В Україні чим більше свято, тим більше ритуалів, і більшість із них пов’язані з хлібом.

C98T7270

 

Калачі,    короваї,    шишки,    баранчики, книші, пироги, мазурики – все це назви ритуальних українських хлібів. Калачі і паски печуть на Великдень. На весілля - шишки та вітальні короваї. Книші та баранчики випікають на Різдво та Зелені свята. На Спаса - спасівські рогачі, на Маковія – коржі з маком та медом, а коли приходить середина посту, або средопостя, то печуть середохресний хліб.

C98T7287

-          Для українців хліб – сакральна річ. Це не просто страва. Хліб супроводжує людину все її життя, від народження до смерті. Хлібопекарські традиції об’єднують український народ і є його головною цінністю. Їх треба вивчати і популяризувати. Ми плануємо цей фестиваль зробити щорічним, - говорить координатор фестивалю, голова Міжнародного Фонду культурного співробітництва, голова Ради з питань культури і духовності Аграрної партії Влада Литовченко.

Через традиції народна пам'ять зберегла всі цінності української нації, які майже століття намагалась знищити радянська система.

-          Так, як в українцях винищували відчуття хліборобської правовласності, так і в свідомості людей намагались знівелювати значення хліба. Щоб управляти Україною, це було важливо. Було важливо, щоб ми забули голодомори. Щоб ми забули, що наші предки-трипільці власне і навчили Європу сіяти і випікати хліб. Адже саме на наших родючих землях і була зроблена перша аграрна революція. Згадайте, як писав про Україну французький письменник Оноре де Бальзак — «рай земний». У 19 столітті його найбільшим враженням від України стали 77 способів приготування хліба, які він тут дізнався. Подивіться на ці столи, і ви зрозумієте – Україна все пам’ятає, - говорить Віталій Скоцик.

hlibfestkadochnkova

-          Моя бабуся пережила Голодомор. Вона ледь вижила. У неї розпухли руки і ноги, вона не могла встати. І потім все життя вона боялася, що голод може бути знову. Вона зберігала сухарі і складала їх в окремий мішечок. Іноді нам з цього мішечка діставалось по сухарику. Які ж вони були смачні! Знаєте, коли ти пам’ятаєш ці історії, ти не можеш на хліб дивитись байдуже. Коли я грала у фільмі «Мріяти і жити» Юрія Іллєнка, в останній сцені закінченням мого монологу було - «Як пахне хлібом». У мене в цей момент лилися сльози відрами, і це не було награно, - розповідає уже зі сцени Лариса Кадочникова.

У офіційному відкритті фестивалю також бере участь поет, Герой України Іван Драч. Він теж говорить про голод.

C98T7635

-          Я згадую своє дитинство, це був голод 1946-1947 років. Пам’ятаю, як важко було дістати хоч шматочок хліба, а як же нам дітям хотілося їсти! Пізніше, коли зерно уже було, сам процес випікання хліба став священним… Яйце розіб'єш, білком помажеш, на дерев'яну лопату — та в піч, і тріскотітиме іскрами сажа…

Поет декламує свій вірш. І в ньому стільки зачарованості, трепету – так написати може тільки людина, яка відчуває справжню ціну хліба.

«Знаєте, як називали хліб у моєму дитинстві? Сонцем пахучим. Що можна ще додати – сонце на небі, а хліб на столі. Це найважливіше. Метал варять – добре. Цвяхи роблять - добре. Але цвяхи не їстимеш, тому хлібороби – основа всього», - додає Іван Драч.

C98T7626

Ще з ХІ століття основою економіки України був хліб. Так є і донині.

«Зараз, як і століття тому, доля України – в руках, які пахнуть хлібом, в руках аграріїв, що тримають на своїх плечах 41% економіки. На жаль, через грабіжницьку податкову політику влади агровиробникам дедалі тяжче. Зростає собівартість хліба, тому в найближчі місяці стандартний буханець може подорожчати ще на 4 гривні. Так сьогодні знищують хлібороба, а з ним – і якість життя простих українців. І наше завдання полягає в тому, щоб зупинити цю політику. У тому числі через поширення правильних цінностей серед людей», - зазначив Віталій Скоцик.

Із концертною програмою на фестивалі виступили: Ніна Матвієнко, Христина Охітва, Дмитро Андрієць, Артем Кондратюк, Янина Омельченко, Юрій Сандрік та інші популярні виконавці.

Гості фестивалю мали можливість узяти участь у майстер-класах розпису на склі, ляльки-мотанки, вінкоплетіння, рогізоплетіння, бісероплетіння, соломоплетіння, традиційної писанки та петриківського розпису.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.