Четвер, 19 квітня 2018 07:02

АНОНС: «Національний форум депутатів місцевих рад. Аграрна партія»

21-го квітня 2018 року відбудеться «Національний форум депутатів місцевих рад. Аграрна партія», під час якого 1800 представників органів місцевого самоврядування, провідні світові та українські політики, дипломати і громадські активісти обговорять стратегічне бачення пріоритетів розвитку України як на місцевому, так і на загальноукраїнському рівнях. До участі також запрошені відомі політики та співробітники кращих експертних центрів із США, Великобританії, Польщі та Литви, дипломатичного корпусу іноземних держав в Україні.

«Національний форум депутатів місцевих рад. Аграрна партія» – це майданчик ефективної комунікації між представниками органів місцевого самоврядування, галузевими експертами і представниками закордонного політикуму задля напрацювання цілей сталого розвитку держави. 
Аграрна партія, яка представлена майже 5000-ми депутатів місцевих рад усіх рівнів, разом із гостями заходу напрацьовуватимуть стратегію розвитку країни у сферах державного управління та децентралізації, політики безпеки і зовнішніх відносин, а також обговорять роль України в світовому розподілі ринку праці та товарів.

Місце проведення заходу: Київська обл., м. Бориспіль, Міжнародний аеропорт “Бориспіль”, термінал «F». 
Акредитація до 20:00 20.04 за телефоном: 0504195623
Початок: о 10:00. 
Початок реєстрації: о 08:30. 
Для зручності журналістів буде забезпечено транспортом, який вирушатиме зі станції метро «Вирлиця» о 9:00 (просимо забронювати місце під час акредитації).

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.