П'ятниця, 12 січня 2018 22:00

Апеляційний адміністративний суд м. Дніпра став на бік рейдерів, – Юрій Крутько

Програти бій, але виграти війну. Під таким гаслом триває судова тяганина у справі рейдерського захоплення ТОВ «Нива-2010» у с. Бережинка Кіровоградського району. 12 січня Апеляційний адміністративний суд м. Дніпра фактично став на бік рейдерів, частково задовольнивши їхні апеляційні скарги. І це – всупереч очевидним фактам, які представила суду сторона директора ТОВ «Нива-2010» Миколи Трибиненка.

Про це заявив керівник громадської організації «Аграрна самооборона України», член Політради Аграрної партії Юрій Крутько.

«Перед цим Кіровоградський суд першої інстанції прийняв законне рішення на користь Бережинки. У Дніпрі просто «перевели стрілки» на Господарський суд. Мовляв, це питання корпоративних прав», – розповів Юрій Крутько.

26239595 1851775125113075 8462430161820167405 n

За словами керівника Аграрної самооборони України, в цій справі все було обставлено так, начебто Микола Трибиненко сам подарував своє підприємство.

«Однак реєстратор зареєстрував договір дарування на день раніше, ніж пан Микола нібито дарував підприємство. Але ж не можна зареєструвати раніше, ніж це могло б відбутися»,  – аргументує аграрій.

Пайовики і працівники «Ниви-2010», представники Аграрної самооборони та небайдужа громадськість обурені рішенням Апеляційного адміністративного суду м. Дніпра. Всі добре розуміють, що завтра така ж ситуація може трапитися з кожним. І тому це все не можна спустити на гальмах,  – зауважує Юрій Крутько.

«Дев’ять місяців люди без роботи і заробітної плати, підприємство не функціонує. Люди вже не вірять ні судовій системі, ні цій владі, яка зверху до низу просякнута корупцією. І налаштовані боротися до останнього.  Не може бути такого, що в центрі України взяли і, грубо кажучи, забрали підприємство вартістю кілька мільйонів доларів. Ми впевнені в перемозі. Бо правда на нашому боці», – наголосив член Політради Аграрної партії.

Як зазначив Юрій Крутько, протягом найближчого місяця ще будуть суди в Дніпрі та Києві. Люди готові доводити правду й у Верховному суді України.

Аграрна партія тримає справу на контролі й надалі надаватиме їй максимального розголосу, вимагаючи адекватних рішень від влади і суду.


26239772 1851780418445879 6603327851429805358 n

Нагадаємо, підприємство «Нива 2010», що в Бережинці на Кіровоградщині, стало відомим на всю країну через рейдерську атаку на нього 24 травня 2017 року. Під час конфлікту по натовпу відкривали вогонь, поранення дробом отримали троє селян.

У спробі цього рейдерського захоплення  простежується схема, яку вже застосовували рейдери в Кіровоградській та Дніпропетровській областях. Задіяні так звані «чорні» нотаріуси, державні реєстратори і суди. Нотаріуси завіряють підроблені документи, державний реєстратор вносить ці документи в державний реєстр, а «шліфує» аферу суд.

Ось уже півроку, як на Дніпропетровщині та Кіровоградщині рейдерські атаки фактично припинилися. Аграрії зуміли дати гідну відсіч бандитам. Рейдери зрозуміли, що легка здобич їм не світить, бо люди готові до останнього захищати свою землю і свої права.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.