П'ятниця, 09 вересня 2016 02:26

Кіровоградські аграрії підтримали ідею всеукраїнського страйку

Податкова політика щодо аграрної галузі та ситуація в економіці підштовхують агровиробників до протестних дій. Кіровоградська обласна організація Аграрної партії візьме активну участь у всеукраїнському страйку, запланованому на осінь. Про це заявили учасники обласної конференції партії 8 вересня.

 

Виступаючи перед делегатами конференції, голова Аграрної партії України Віталій Скоцик підкреслив, що нинішній склад парламенту не відповідає запитам країни.

«Верховна Рада працює вже тиждень після канікул. Ми не чуємо ні планів щодо вирішення освітніх, медичних, комунальних проблем, ні планів порятунку економіки. Самі корупційні скандали! Тому аграрії готуються до парламентських виборів особливо ретельно. Ми створюємо на базі партії ради з усіх галузей економіки та гуманітарної сфери, щоб узяти на себе відповідальність за всю країну», - заявив лідер партії.

C98T0979

Голова Кіровоградської обласної партійної організації Сергій Таровик підкреслив, що уряд ігнорує вимоги аграріїв щодо послаблення податкового тиску.

«Усі обіцянки про підтримку аграрного сектору – не більше, ніж урядові фантазії. Зараз під загрозою опинилося фінансування соціальних виплат, зарплат і пенсій. Тому ми повинні дати людям план дій з подолання бідності. Ми будемо виходити на наступних виборах не тільки з гаслами і рекламною продукцією, а з фундаментальними реформами – новою Конституцією і пакетом ключових законопроектів, які стосуються Податкового та Бюджетного кодексів, реформи місцевого самоврядування на користь місцевих громад, з системою законів на підтримку малого і середнього бізнесу», - додав він.

C98T0804

Сергій Таровик нагадав, що Президія Аграрної партії ухвалила рішення про загальнонаціональний страйк аграріїв, який відбудеться восени. І закликав до організованої і масової участі в ньому.

C98T0885

На думку депутата Бобринецької районної ради Юрія Крутька, для залучення інвестицій в Україну треба побороти корупцію і стабілізувати податкову систему, а не відкривати ринок землі. Головний ресурс України треба берегти і передавати наступним поколінням, вважає він. 

У Кіровоградській обласній конференції Аграрної партії взяли участь майже 90 делегатів з усіх куточків області, серед них - 33 депутати районних рад і 16 - міських рад. 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.